Beşiktaş bize resmi teklif yaptı!

Altınordu'da gösterdiği başarılı performansla A Milli takıma yükselen Çağlar Söyüncü, Avrupa'dan çok sayıda takımın yanı sıra Beşiktaş'tan resmi teklif aldı ve Fenerbahçe'nin de gündeminde.

GÜNDEM 05.04.2016, 15:59 05.04.2016, 16:01
8555

 19 yaşındaki genç futbolcunun menajeri Mustafa Doğru, "Çağlar'ın önümüzdeki sezon için eğer ki Altınordu kulübü başkanı sezon sonu transferini uygun görürse, bizim için esas olan bundan sonraki transferlerini planlamak. Çağlar'ın gideceği takımdan ziyade, gideceği hoca önemli. Kendisinin gelişebileceği bir takım olması gerekir" dedi. 

 
ALMANYA'DAN BİRDEN ÇOK TEKLİF VAR 
 
Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Doğru, "Ocak ayında Frieburg resmi teklifte bulundu. Fakat Çağlar'ın ailevi durumlarından dolayı yurt dışı transferi mümkün değildi. Bayern Leverkusen Çağlar ile 1 yıldır ilgileniyor. Şampiyonlar Ligi oynayan kulüpler ilgileniyor. İspanya, İngiltere ve Almanya ilgileniyor. Çok Önemli kulüpler ilgileniyor. Almanya'dan bir tane değil birkaç tane kulüp ilgileniyor. Özellikle Almanya'da Türkiye'de ki kadar bilinen bir oyuncu" şeklinde konuştu. 
 
ÜÇ BÜYÜKLERİN TAMAMI İLGİLENİYOR 
 
Mustafa Doğru, "Beşiktaş devre arasında Çağlar'a resmi teklif yaptı. Bizimle görüştüler. Fenerbahçe, 5 remi maçını canlı izledi. Bununla ilgili önümüzdeki günlerde karar verecekler. Birinci opsiyonumuz kesinlikle yurt dışında oynayacağı bir takım olması. Galatasaray'da ilgilendi ancak mali açıdan sıkıntıları olduğundan dolayı yoğunlaşamadı. Çağlar'ın önceki hedefi Avrupa Şampiyonası'nın kadrosunda olması. Fatih Terim özellikle destekliyor" dedi.  
 
(Radyospor)
Yorumlar (5)
Şampiyonluk Gidince Ne Yapalım 5 yıl önce
Stoper eksiğin varken alamıyorsan, iş bilmezsin, ayrıca Fener ilgileniyorsa alır, Salih transferinde olduğu gibi, böyle bir transfer göstere göstere yapılmaz, yetti artık reklam ettiğiniz, taraftarı oyaladığınız, şampiyonluk gelmezse sizi hiçbirşey kurtaramaz, istifa edin.
Şampiyonluk Gidince Ne Yapalım 5 yıl önce
Stoper eksiğin yokken alamıyorsan, iş bilmezsin, ayrıca Fener ilgileniyorsa alır, Salih transferinde olduğu gibi, böyle bir transfer göstere göstere yapılmaz, yetti artık reklam ettiğiniz, taraftarı oyaladığınız, şampiyonluk gelmezse sizi hiçbirşey kurtaramaz, istifa edin.
kartal 5 yıl önce
orman bu sana fazla gelir daha hülefesi yokmu onu al.
öhö 5 yıl önce
bjk ister fenev alır
civi 5 yıl önce
Ne fitbolcuymus be istemeyen yok brehhhh