Beşiktaş Bielsa'ya gidiyor

Beşiktaş'ın tecrübeli yöneticisi Erdal Torunoğulları, yabancı teknik adamlarla görüşme yapmak için düğmeye bastı

GÜNDEM 20.05.2015, 03:43
1303
Beşiktaş Bielsa'ya gidiyor

 Genç yöneticinin bugün Fransa'ya giderek Marcelo Bielsa'nın menajeri Morabito ile bir araya geleceği bildirildi. Bilic'ten önce siyah-beyazlıların takımın başına getitmek için uğraştığı Arjantinli çalıştırıcının Marsilya'dan ayrılmaya hazırlandığı bu dönemde Beşiktaş'tan gelen görüşme talebine olumlu yanıt vermesi, umut ışığı olarak algılandı.

GiGNAC VE AYEW'i GETiREBiLiRiM
Bilic'in yerine düşünülen yabancı teknik direktör adaylarından biri olan Marsilya'nın Arjantinli hocası Marcelo Bielsa'nın, bazı istekleri ortaya çıktı. Fransız teknik adamın siyah-beyazlıların son dönemdeki 3 maçını izlediği ve bu maçlarda ise yönetim için bazı raporlar hazırladığı bildirildi. Demba Ba ve Gökhan Töre'yi istemediği iddia edilen Bielsa'nın, anlaşmaları durumunda kendi öğrencileri 29 yaşındaki Fransız golcü Andre Gignac ile 25 yaşındaki kanat ve 10 numara oyuncusu Andre Ayew'i Beşiktaş'a getirebileceğini ilettiği öğrenildi.

 

TELLO GERİ DÖNEBİLİR


Bu arada Bielsa'nın Beşiktaş kendisine yaptığı dönemde yardımcısı Javier Torrente'ye takımı izlettiği ayrıca şu anda Şanlıurfa forması giyen Şili Milli Takımı'ndan eski öğrencisi Rodrigo Tello'dan bilgi aldığı ortaya çıkmıştı. Bielsa'nın, Beşiktaş'ın başına geçmesi durumunda Tello'nun da kendisine yardımcı antrenörlük yapacağı iddialar arasında.

Yorumlar (9)
BJK 6 yıl önce
arkadaşlar hakkımızı savunamayan, transferde kendince ucuza kaçıp bizi daha çok zarar uğratan, hakemlere ses etmeyen bu yönetim oldukça isterse mourinho gelsin yine kaybederiz, yine yıkılırız.. Allah aşkına tarafsız olun ne biliçi, ne ormanı savunmayın tek tarafınız Beşiktaş olsun.. Bu adamları kovalım bu takımın sahibi biziz.
muallim 6 yıl önce
bu adam çok iyi hoca, ama ülke gerçeklerine uymayanda bir hoca, ona verecek nebütçemiz var ne bazı oyunculardan vazegeçecek lüksümüz. Kısacası olmaz
deserteagle 6 yıl önce
bu adam hayata gelmez marsilya'da kendi baskanina kufur etti burda oyle yapamaz
coskun 6 yıl önce
bielsa hayata gelmez dandik fikret baskanla calismaz
Kartal Bakışı 6 yıl önce
Ya millet hala hoca diyo o diyo bu diyo kimi getirirsen getir arkadaş ya gündemi değiştirip dur bu oyunun bir parçası ol ancak. BEŞİKTAŞIN ARKASINDA BİRİLERİ DURAMADIĞI SÜRECE BU ŞAHİBELİ ÇAKALLARLA DOLU ORTAMDA NE HOCASINDAN BAHSEDİYOSUN ARKADAŞ!
deserteagle 6 yıl önce
FIKRET ORMAN ANCAK TATILE GIDER VE GRUP YAPAR TEKNEDE. BESIKTASIN UMRUNDA DEGIL. BUTUN TUM TURKIYE BILIYOR FENER VE BJK SIKE YAPMADI KOMPLO YAPILDI
AZIZ YILDIRIM DELI KANLI GIBI CIKIP SAVUNMA YAPTI SEN NE YAPTIN OTLEK FIKRET SEN YAPILMADIGI SUCU KABUL ETTIN. SENIN GIBI BIR BASKAN OLMAZ OLSUN. KULUBU HIC KORUMADIN ALLAH BELANI VERSIN YALAN DOLAN FIKRET ORMAN
kfay 6 yıl önce
çare Bielsa.fakat t.d önce Sabatini gibi adam lazım takıma.adam gittiği takımı winner yapıyor.gerektiğinde hoca,oyuncuya,uefa başkanına bile atar yapıyor.
aslanavcisi 6 yıl önce
bilicte yayıncı kuruluşa ayar verdi hatırlayın ondan sonra neler oldu yönetim arkasında dursa bilic seneye ortalığın tozunu atacaktır. vodafone arenada bilicle devam etmeliyiz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın