"Beşiktaş bataklığa sürükleniyor"

Beşiktaş muhalefetinin önde gelen isimleri Siyah-Beyazlı kulübün büyük bir bataklığa sürüklendiğini söyledi.

GÜNDEM 25.12.2015, 10:04 25.12.2015, 10:05
2626

 Bugün Gazetesi'nin haberine göre eski yöneticiler, Fikret Orman başkanlığında kulübün finansal olarak felaketin içinde bulunduğunu belirterek, taraftarların beyaz yalanlarla uyutulduğunu söyledi.

Kulübün yıllardır süregelen sportif başarısızlığının yanı sıra borçların dağ gibi büyüdüğü gerçeği de camianın önemli isimleri tarafından dile getirildi.

Eski yöneticiler Seyit Ateş, Sinan Vardar ve Levent Erdoğan, Beşiktaş’ın ciddi anlamda uçuruma sürüklendiğini belirtti.

SİNAN VARDAR

Beşiktaş ekonomik açıdan felç ve uçurumun kenarında. Borç 3 kat arttı. Orman kesinlikle başarısız. 

“Hiçbir sözü tutmadı”

Sportif başarının elde edilmesi lazım... Beşiktaş ekonomik açıdan felç oldu. Uçurumun kenarında. Orman, 450 milyon civarı borcun üzerine geldi. Borç şimdi 3 katına ulaştı. Sportif başarı da yok. Bu kadar para nereye gitti ister istemez düşünüyorsun. Hesap soracağım diye geldi. Araştırma yapılan raporu açıklamadı. Fikret Orman verdiği hiçbir sözü tutmadı. Kesinlikle başarısızdır.

LEVENT ERDOĞAN

Hiçbir kupa alınamadı. Amatör branşların durumu ortada. Camia beyaz yalanlarla oyalanıyor

“Beyaz yalanlar söylüyor”

Fikret Orman, Beşiktaş’ın gelirlerinin yanı sıra gelecekteki alacaklarını da temlik ederek kulübü gelirsiz bıraktı. Borcu 3 misline çıkararak, kulübün yarınlarını tamamen karartı. Orman döneminde hiçbir kupa kazanılmadı. Diğer branşların durumu da ortada. Bu yıl imkansız ama önümüzdeki sezon stadın açılması mümkün. Orman hâlâ beyaz yalan söyleyip, Beşiktaş camiası ve taraftarını oyalamaktadır.
 
SEYİT ATEŞ

Orman transferde, ekonomide başarısız. Ama kaynak kullanımında ve borçlanmada başarılı!

“Stadı Orman değil Cumhurbaşkanı yaptı”

Benim de daha önce bulunduğum yönetim dahil Fikret Orman, sportif alanda, transfer politikasında,  borçların ödenmesinde başarısız. Ancak kaynak kullanımında ve yeni borç edinmede başarılı. Borç 1 milyar TL'yi geçti. Stadın işlemi Demirören tarafından başlatılmıştı. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın özel gayretleri ve sıkı takibi ile bu noktaya kadar gelmiştir. Stat ne kadar bu yönetime mal edilse de stadın yıkılıp yapılmasının gerçek mimarı Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Beşiktaş yönetimi ise stadın yapım işini geciktirdi. 

Başkan Orman gelecek sezon  açılışına Barcelona’nın geleceğini müjdeledi.

Taraftarlar stat açılışını merakla beklerken, yönetim henüz net bir zaman vermiyor.


KAYNAK:BUGUN
Yorumlar (30)
kaan 5 yıl önce
Ben bu yalamaları bi de stad açılırken görcem çatlayın sürüngenler.YAŞASIN FİKREET ORMAN
Hasan 5 yıl önce
Bu zihniyete ancak demirören ve adalı gibi adamlar yaraşır. Çatlıyorsunuz Beşiktaşımız iyi gidiyor, stat bitiyor ve şampiyonluk geliyor diye... Forza Fikret Orman
SEBA 5 yıl önce
çok doğru yd-adalı zamanında para hiç çar çur edilmedi. Kupalara da ambargo koymuştuk... İnsan hayret ediyor bu ne yüzsüzlük diye...
Cenk 5 yıl önce
Beşiktaşa ne olduysa sizin dönem de oldu. Adam sizin pisliklerinizi temizliyor. Gayet başarılı
Burak 5 yıl önce
Siktir sinan pezevengi bos laflarla degil belgetle konus
Kartal Baba 5 yıl önce
Alın size ulama mı,yoksa hariçden gazel okuyan mı,ne desem renklilerle uğraş birde bu yalakalarla uğraş.Be adamlar size sormazlar mı yönetimdeyken ne B...k yediniz aklınız nerdeydi...Ama yok Ülkede hesap sorma makanizma yokki...Heryaptığın yanına kar kalsın..Birde yapanı taşla en kolayı..Devam Başkan devam...
Orkun 5 yıl önce
Borcun artması ve sportif başarısızlık konusunda haklılar ancak Seyit Ateş'in yandaş söylemleri çok komik. Stadyumun ne şartlarda yapılmakta olduğunu herkes çok iyi biliyor. Bu stadyum öncelikle Beşiktaş Yönetiminin, olmayan stadyuma kombine alan, taraftarın eseridir. Öncesinde engeller çıkaran ve o engelleri kaldıran da Şimdiki Cumhurbaşkanımız.
Ugur 5 yıl önce
Haklisiniz. Bizim de Bogazimiz agridi 3 senedir Orman istifa diye diye! Besiktasi bitirdi bu adam!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın