Beşiktaş Başkanının Masasından Evraklar Alınıyorsa...

Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi Atıf Keçeci, Divan Kurulu'nda şu konuşmayı yaptı.

GÜNDEM 07.02.2015, 17:02
1035
Beşiktaş Başkanının Masasından Evraklar Alınıyorsa...

"Burada kalıp bu konularda fikir sahibi olduğunuz için saygıyla selamlıyorum. Öncelikle bir Divan Kurulu'nu kulüp için siyasi platform haline getirmemeye gayret edelim. Sempati duyduğumuz yöneticiler,geçmiş yöneticiler olabilir. Hepsi Beşiktaş'a hizmet için gelmiş. Hepsini kırmadan hatırlayarak konuşmamız lazım. Sakin olmamız lazım"

-BEN KONUŞUNDA BEŞİKTAŞ TV'DE SES GİDİYOR-

"BeşiktaşTV AŞ yetkililerini uyarayım. Ben konuşmaya başladığımda TV arıza yapabilir. Genelde öyle oluyor, Ses gidiyor."

-BORÇ GİDEREK BÜYÜYOR-

"Divan Kurulu, biraz sert başladı. Ben de "sert yapmayayım" dedim ama burada konuşulanlara kızmamak lazım. Beşiktaş'ta mali sıkıntı istikrar gösterdi. Yapılan ödemeler, 18 UEFA dosyası ve 300 icra dosyasının kapatılması güzel şeyler. Bunlar Beşiktaş'ın kasasından kapatıldı. Kimse cebinden katmadı. Şimdi rakamlar var. Bir hususa dikkat çekmek istiyorum. 31 Mayıs 2014 itibariyle 341 Milyon Lira borç var, bugünkü haliyle Kap'a gönderilen 592 Milyon Lira. Buna cevap verecek yönetim kurulunda veya profesyonellerden kimseyi görmüyorum. Borç giderek büyüyor. Sayın başkan, beraber çok eleştirdiğimiz eski yönetimin geleceğe ait gelirleri kullanmasının yanlış olduğunu söyleyip bu konunun tüzüğe konulmasını kendi istemişti. O dönemde ben "vergi borçları sizin 3 döneminizi aşar bu size yüklenemez. Vergi borçlarını yeni gelecek yönetimden muaf tutalım" dedim ama maalesef tüzüğün bu hükmü hiç dikkate alınmadı her şey temlik altında. Başkan, konça reklam alacağız" dediniz ama reklam alacak başka yer kalmadı."

-7 CEDDİMİZİN...-

"Eleştiri kötü anlam taşımaz, aksine yapıcı olursa katkı sağlar. Enteresan konuşmalar oldu. Şeffaflık, adamlık gibi. Ben 21 Kasım 2014 tarihine kadar Futbol AŞ bağımsız üyesiydim. Şafak Şık arkadaşımla birlikte borçların üzerine düşen payı 7 ceddimizin ödeyemeyeceğini bildiğimiz için istifa ettik."

-BEŞİKTAŞ BAŞKANININ MASASINDAN EVRAKLAR ALINIYORSA...-

"Sayın Başkan'a 6 Ocak 2014 tarihinde bir Beşiktaş çalışanın uygunsuz hareket etmesinden dolayı iç kanunun 25. maddesi gereği resmi yazıyla kayıttan geçirerek ve şahsa mahsustur yazısıyla başkana teslim ettik. Başkan, "bu iş bende" dedi. 20-25 gün sonra bana ve Şafak'a İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'ndan yazı geldi. Neyin nesi, neyin fesi hayatımızda savcıyla işimiz olmaz. Metin Albayrak da benden şikayetçi olmuştu. Ben bir iş yapıyorum, bunun sıkıntılarına katlanacağız. Malum kişi o yazımızı 9 Ocak'ta bu yazı ve o resimlerle savcılığa veriliyor. Biz bir müddet sonra da Organize İşler Şube Müdürlüğü'nden davet aldık. Başkanın kendisiyle konuştum. "Mutlu oldun mu?" dedim. "Buradan almışlar" dedi. Beyler 2 gün içinde Beşiktaş Başkanı'nın masasından evraklar alınıyorsa, vah Beşiktaş'ın haline. Unutulmaması için çocuklarıma da anlattım. Bunun niye yapıldığını çözmüş değilim. Çünkü ben Fikret Orman'a hayım botunca bir yanlış yapmadım . Hep destek oldum, hep korudum ama o bize böyle bir muameleyi layık gördü. 2 sene o görevimden ötürü gazetemden sadece maç yazısı yazdım ve 6 aylık bilançoların yayınlamasını bekledim. Biz orada denetim kurulu üyeliği yaptık, sizden özür diliyorum bizden habersiz işler yapıldı. Bir kısmında benim ve Şafak beyin imzası yok." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (17)
B.j.K 1903 6 yıl önce
karadeniz kopegi kimseyi inandıramadı şimdide senmi çıktın.atıf keçeci boşuna burda işi yaygaraya vermeyin biliyorum yalçında sende abartmayı çok seviyorsunuz.tabikide borç artacak bu sene sanki zamanında tüpcüyle beraber gelir bıraktınız ya yok birde borç azalacaktı.şuan ortada daha stad bile yok nerden gelir olacaktı.Bunları bildiginiz halde işi yaygaraya vermeyi çok seviyorsunuz nedense.Ha aziz dışardan huzuru bozamayınca herzaman soyledigimiz içteki irlandalılar girdi devreye öylemi.Birde gs kuruçeşmeyi satsa borçları nah öder.ödesinde göreyim öyle atmak kolaydı.Beşiktaşın ilerde renkli takımları sollayacanı hazmedememiş bazıları anlaşılan.
Alpay 6 yıl önce
Sayin menopoz karadeniz beyefendi artik emekli olsun,sacma sapan konusmalar yaparak ortami geriyor. Gayse kurucesmeyi satarak istanbulu satin alirmis bölümü cok güzeldi,iyi güldürdü bizi!!!!
cenkk 6 yıl önce
Karadeniz istifa. India Fikret Orman.
Schwarzer Adler 6 yıl önce
yillar yili bu camiyayla ismin aniliyor,bu günekadar agzindan olumlu yapici birsey duymadik.ne ayaksin.hic mi iyi bir sey görmez insan!!!
burak alıcı 6 yıl önce
dikkat ediyorum da keçeci demirörenin tff ye soktuğu ajandı yıllarca karadeniz desen bi kıçını yalamadığı kalmıştı. en önemli göz önünde bilinen iki yd yalakası felaket tellalı her divan toplantısında olduğu gibi bu toplantıda da fikret ormana saldırdılar bunlar iyi işleri sevmiyor anladıkta bunları niye hala tutuyorlar kulüp bünyesinde onu anlamadım... arkadaş borcun büyüdüğü falan yok bunları geçin borç artışının 3 nedeni var 1. neden 2 yıldan 4 yıla cıkan futbolcu sözleşmeleri yani takıma olan 2 yıllık ödemelerin toplamı yazılacağına borç hanesine 4 yıllık ödemelerin toplamı yazıyor yani 25 kişilik bir kadro üzerinden her futbolcunun 1 milyon dolar aldığını varsaysak artı 2 yıllık borç 50 milyon dolar demek... 2. neden stad inşaasına harcanan para oda vodafone dan gelecek parayla halledilecek yani şuan ki borçtan düşecek. 3. nedense kurda ki artış. borcun devralındığı dönemde 1.82 olan dolar şimdi 2.45 siz yapın hesabınızı artık.... yönetim gayet iyi gidiyor gelecek aydınlık...
alihan 6 yıl önce
atıf kececi boş konuşmayın takım iyi giderken köstek olmayın başka bir şey istemiyoruz sizden ORMAN ne derseniz diyin dogru yolda SAYIN BAŞKANIMIZ FİKRET ORMANA TAM DESTEK ORMAN NERDEYSE TAKIMI KAYYUMDAN ALACAKDI BU DURUMA GETİRDİ SAYIN BAŞKANIMIZA KÖSTEK OLMAYIN YETER BİZE YÜRÜ SAYIN BAŞKANIMIZ DOGRU YOLDANIZ SİZZZZZZZZZZZZ
tema16 6 yıl önce
atıf ve karadeniz başrolde filmin adı sahtekar tüpcü ya bunları hale nekonuşturuyosunuz ve söylediklerini yazıyosunuz siz nebiçim bjk lisiniz adamlar çıkmış gs nin malvarlıgını sayıyorlar sizde bjk sitesi olarak yayınlıyosunuz yazsanıza carevin transferinde tüpçünün kayıçosunun nekadar çaldıgını ama yazamassınız.adamlar tüpçünün sözcülügünü yapıyolar hayret bişey ya siz dost musunuz düşmanmısınız takım iyi giderken çomak sokun sevinirsiniz yazık hepinize
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın