Beşiktaş Avusturya yolcusu

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü Avusturya'da gerçekleştirecek.

GÜNDEM 19.07.2015, 12:00
845
Beşiktaş Avusturya yolcusu

Hazırlık kampının ikinci bölümü için yarın BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanacak siyah-beyazlılar, Sabiha Gökçen Havalimanı’na geçerek, Avusturya’nın Graz kentine uçacak.

Bad Wsdrof bölgesinde kamp yapacak Beşiktaş, yeni sezon kampının ikinci bölümünde ağırlıklı olarak hazırlık maçları oynayacak. Siyah-beyazlı ekip, ilk hazırlık maçında 22 Temmuz Çarşamba günü Avusturya temsilcisi Sturm Graz ile karşılaşacak. 

25 Temmuz Cumartesi günü Fransa’nın Lille ekibiyle ikinci hazırlık maçını yapacak "Kara Kartallar", 26 Temmuz Pazar günü de bir başka Fransız ekibi Nice ile karşı karşıya gelecek.

Slovenya’nın NK Zavrc takımıyla 29 Temmuz Çarşamba günü oynayacak Beşiktaş, 1 Ağustos’ta da İtalya’nın Atalanta ekibiyle karşılaşacak. Siyah-beyazlı ekibin, Avusturya kampını tamamlamadan bir hazırlık maçı daha yapmayı planladığı öğrenildi.

Beşiktaş, Avusturya kampını 4 Ağustos Salı günü tamamlayıp, İstanbul’a dönecek.

Yorumlar (2)
asdfhg 6 yıl önce
eee transferler nerde.2. kamp başladı adamlar gelecekte,takıma adapte olacaklarda bizde şampiyon olacaz.her sene aynı hikaye kimse bişey beklemesin bu yönetimden.işi bilmiyorlar öğrenemezlerde.
Hayati.K 6 yıl önce
şenol hoca şenol hoca dedik ama netice aynı yine.arkadaş Avusturya kampı başlayacak.yönetim üzerinde hiçmi ağırlığın yok.nerede kaldı bu transferler desene.