Beşiktaş, Aslan'a "Resmen" Patlayacak!

Sarı-kırmızılıların Borsa’ya gönderdiği mektupta Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin de sıkıntıda olduğu yönündeki açıklamalarına cevap verecek olan siyah-beyazlı yönetim, “UEFA’dan bize transfer konusunda bir bütçe kısıtlaması gelmedi” diyerek sessiz kalmayacaklarını belirtecek.

GÜNDEM 21.09.2014, 12:24
6224
Beşiktaş, Aslan'a

Beşiktaş Yönetimi, ekonomik olarak kendileriyle ilgili açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’a geniş ve rakamlarla yanıt verecek.

Siyah - beyazlı yönetim, Aysal’ın, borsaya gönderdiği mektup ve resmi siteden yaptığı açıklamada, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin de kendileri gibi ekonomik sıkıntıda olduğu yönündeki ifadeleri konusunda kamuoyunu bilgilendirme kararı aldı. Gazetelerin ekonomi müdür ve yazarları ile spormüdür ve yazarlarına bir yemek verecek olan siyah-beyazlılar, burada kulübün mali yapısını şeffaf bir şekilde anlatacak ve Aysal’ın sözlerinin doğru olmadığını detaylarıyla dile getirecek.

Göreve geldiği günden beri Beşiktaş’ın mali ve hukuki yapılanması konusunda önemli adımlar atan yönetici Melih Sami Esen’in de yapılacak basın toplantısı için gerekli belge ve bilgiyi toplamaya devam ettiği bildirildi. Toplantıda yöneticilerin yanı sıra BJK CEO’su Gökhan Sarı da toplantıda yer alacak.

Haksızlar

Ünal Aysal’ın ekonomik suçlamalarının çok haksızca ve tamamen gündemi değiştirmeye yönelik olduğunu kendi aralarında tartışan yöneticiler, “Bu sene UEFA bizi kabul ediyor. Kaldı ki UEFA’dan bize transfer konusunda bir bütçe kısıtlama uyarısı gelmedi. Bizim durumumuz Galatasaray ile hiç de aynı değil. Bu konuda sessiz kalamayız. Başka kulüp yöneticileri çıkıp Beşiktaş’ın parası pulu hakkında konuşamaz” dedikleri ortaya çıktı.

 

MİLLİYET

Yorumlar (7)
umut can cabadan 6 yıl önce
konuşamaz tabi ki bu resmen oçluğu dur
ibutthe 6 yıl önce
biz stadımızı kendi imkanlarımızla yapıyoruz ünal aysan gibi sırtımızı dayamadık devlete..
İsmail ünal 6 yıl önce
Beşiktaşimiza tam destek olalim
hayrettin kaptanoğlu 6 yıl önce
sen paraları dandik topçulara saç.klübünü batırma noktasına getir sonrada BEŞİKTAŞımıza laf söyle.Bizdede senin gibi bi başkan vardı çok şükür gittide kurtulduk.
Üstelik biz stadımızı kendimiz yapıyoruz sizin gibi TOKİnin stadına çöreklenmedik...
black eagle @ black see 6 yıl önce
Cami duvarına işemiş...
Melih 6 yıl önce
Stadta stada benzese bari. Hem kucuk,hemde kafes gibi bu eziksporlu fikretcilerden baskasi gitmez oraya. Her maci 10-15 bin seyirciyle oynar ancak! Ayrica fikretten kotu baskan daha turkiyeye gelmedi!
okan 6 yıl önce
Fikretçiler şuycular buycular diye diye yıllardır beşiktaş taraftarı birbirini yedi. artık bunları bi kenara bırakıp beşiktaşımıza tam destek vermemiz lazım. bizi bir araya getiren beşiktaştır. beşiktaş batarsa tekrar bir beşiktaş kuramayız bunu gözardı etmeyelim. Gs her alanda Beşiktaş'ımızı güç durumda bırakmayay çalışıyor. basından çıkan asparagas haberlerin ve gs li yöneticilerin bu tarz açıklamaları hakkında yasal hakkınızı kullanmalısınız sevgili beşiktaş yönetimi. beşiktaşın marka değerine basındaki asparagas haberler zarar veriyor. bir ara fb bjk şike sürecini de örnek veren fb li yönetici vardı. zora düşen beşiktaş' a sarılıyor. bi rahat bırakın beşiktaşı.