Beşiktaş'a 1.92’lik Fransız kule

Siyah-beyazlılar, Gomez’in ayrılığını düşünerek hazır tuttuğu forvet adayları listesine Arsenal’de forma giyen 29 yaşındaki Fransız Giroud’u da ekledi

GÜNDEM 13.05.2016, 10:34 13.05.2016, 10:36
983

 Beşiktaş'ta tüm gözler hafta sonundaki şampiyonluk maçına çevrilirken, yönetim bir yandan da yeni sezon transfer çalışmalarına hız verdi. Geçen sezon Gomez'i Beşiktaş'a kazandıran yönetici Erdal Torunoğulları'nın, Falcao dışındaki forvet adaylarından birinin de Olivier Giroud olduğu öğrenildi. Torunoğulları Londra'da, Türk menajer Ali Sapan ile beraber Giroud'un avukatı Andre Buffard ile buluştu ve bu toplantıda Beşiktaş'ın Fransız yıldıza teklifi masaya yatırıldı.

Daha sonra Arsenal yönetiminde yer alan Steve Morrow ile bir toplantı daha yapan Torunoğulları, ardından gelecek hafta için Londra ekibinde pek çok şeye karar veren isim olan İvan Gazidis'ten yüz yüze görüşmek için randevu aldı. Arsenal'de sakatlık sonrası bir daha eski gücünü yakalayamayan Fransız forvet için 10-15 milyon euro'lardan bahsedilirken, Torunoğulları'nın bu ismi de çok uygun şekilde ikna edebileceği belirtildi.


Fotomaç
Yorumlar (1)
Asffv 5 yıl önce
Almeida 2 olur