Beşiktaş, 75 Milyon Dolar Daha Kredi Alıyor

BEŞİKTAŞ yönetimi, özel bir banka konsorsiyumu ile 75 milyon Dolarlık kredi anlaşmasına vardı.

GÜNDEM 02.12.2014, 17:16
1711
Beşiktaş, 75 Milyon Dolar Daha Kredi Alıyor

BEŞİKTAŞ yönetimi, özel bir banka konsorsiyumu ile 75 milyon Dolarlık kredi anlaşmasına vardı.


Yapımı süren Vodafone Arena Stadı'nı yeni sezona mutlaka yetiştirmek isteyen siyah beyazlı yönetim, inşaatın aksamaması için yeni bir kredi alma yoluna gitti. Büyük bir bölümü stat inşaatına harcanacak kredinin bir kısmı ile kısa vadedeki borçlar da ödenecek. 75 milyon Dolarlık kredinin geri ödeme planı 10 yıl olarak belirlendi.

Yorumlar (8)
aslanavcisi 6 yıl önce
rahat bir nefes aldık geri ödemesi hesabıma göre aylık 2 milyon lirayı biraz geçiyor büyük bir yük fakat stat olunca bu rakamlar ödenir tabi biz büyük Beşiktaş taraftarının desteğiyle..
fatih 6 yıl önce
borçsuz kimsenin alacağının kalmadığı düzlüğe çıkan ve her gün daha iyi ekonomik yapıya bürünen bir takımımız var geri ödemesi 10 yılda bitecekmiş bu yönetime güvenin kesinlikle orman istifa laflarını etmeyin sonuna kadar ormancıyım sonuna kadarda beşiktaşlıyım
kl 6 yıl önce
li'boru dosemiyelerdi iyiydi..
fthspkn 6 yıl önce
kredi alabilirlik bile güzel.geri ödemesi için stadımız da işin içinde olacak.yaz aylarında ve havanın güzel olduğu zamanlarda birçok sahne gösterileri,yerli- yabancı şarkıcılar organizasyonları yapıp çok çok paralar kazanılmalı.Şampiyon BeşiktAŞK..
Fahri 6 yıl önce
Stadı inşaat halinde olan yöneticiler wc'ye gidip para çıkaracak değiller sonuçta. Bir şekilde uzun vadeli kredi bulmuşlar.
Demir 6 yıl önce
Her gecen gun birclar artiyor.bu gidisle orman demirirenden daha fazla borclandiracak kulubu.bu nu yoneticilik. Boyle idareciligi herkes yapar.bu sekilde bende stad yaparim. Demiroren cebinden103 milyon, Adali 9 milyon verdi. Bu adam ne verdi. Hep cocuklari kandirmak icin bos laflar etti o kadar!
Adil 6 yıl önce
Bu faiz ile ve 10 yıl vade!...Yandı gülüm keten helva.Yakında kulüp kayyuma devredilir.UEFA da Avrupa kupalarına katılımı yasaklar.Bir stad uğruna bu kadar borca batılır mı?
ONUR BJK 6 yıl önce
Haberin kaynağı nedir? BJK yönetimi resmi sitesinden bu haberi yalanladı. Dedikodulara dayanarak haber yapmayın derim.