Beşiktaş, 3 Stardan 1'ini Bitiriyor!

Şampiyon Beşiktaş en sorunlu bölgelerinden biri olan stoper için kolları sıvadı. Kamil Glik, Nicolas N’Koulou ve Martin Skrtel'den biri gelecek yıl Beşiktaş forması giyecek.

GÜNDEM 01.06.2016, 09:28 01.06.2016, 09:34
3624

 Şampiyon Beşiktaş en sorunlu bölgelerinden biri olan stoper için kolları sıvadı.

Ersan Gülüm’ün Çin’e yollanmasının ardından Rhodolfo’nun da sakatlanıp sezonu kapatması Şenol Güneş’i oldukça terletirken, bu problemin ortadan kalkmasını isteyen deneyimli teknik adam önceliği savunmaya verdi.

Beşiktaş, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olmalarından dolayı ‘sağlam’ isimlere yönelirken alternatifler 3’e indirildi.

Kamil Glik, Nicolas N’Koulou ve Martin Skrtel’le temasta olan Beşiktaş'ın en güçlü adayı Kamerunlu Nicolas N’Koulou. 26 yaşındaki savunmacının sözleşmesinin bitecek olması onu bir adım öne çıkartırken, Torino’nun Kamil Glik için 8-10 milyon Euro arasında bonservis istemesi görüşmelerin önünü tıkadı.
Liverpool’da yedek kalan Martin Skrtel’in de yıllık net 5 milyon Euro’luk kazancı transferin önündeki en büyük engel.
Yorumlar (5)
tyson 5 yıl önce
Skrtel ve badstuber gelsin
anadolu kartalı 5 yıl önce
sivok neden satıldı hala anlayabilmiş değilim. Elimizdeki stoperlerin hapsinden çok daha kaliteliydi...
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Bunlar mı Star?
Sava%C5%9F 5 yıl önce
Bence en az biri değil en az 2 si alınmalı geçtiğimiz sezon ne kabuslar gördüğümüzü hatırlatmama gerek yok ayrıca kanat bekleride degişmeli
f.pehlivan 5 yıl önce
2stoper 1 sag 1 sol bek ve 1kaleci 1de forvet şart yani 6 takviye minimum. birde emre mor gibi 2/3 genc yeteneklerde ayrıca alinmali ama direk 11 oyuncusu olarak 5 takviye olmazsa olmaz. 2stoper sag ve sol bek ve kale.