Bento Beşiktaş'tan çekiniyor

Beşiktaş eşleşmesi için "Önceki turlardan zor olacak" yorumunu yapan Olympiakos Teknik Direktörü, "Beşiktaş kaliteli bir takım. Favori onlar" şeklinde konuştu.  

GÜNDEM 24.02.2017, 20:01 25.02.2017, 17:13
2806

Olympiakos Teknik Direktörü Paulo Bento, kuranın ardından eşleşmeyi değerlendirdi. Olympiakos Kulübü'nün resmi televizyonuna konuşan Portekizli teknik adam, Avrupa liginde eşleştikleri Beşiktaş'ı, siyah-beyazlı ekibe karşı yazın oynadıkları hazırlık maçından tanıdıklarını söyledi. 
 
-'Turun favorisi Beşiktaş' 

Paulo Bento, "Beşiktaş çok süratli ve kaliteli futbolculara sahip bir takım. Güçlü bir ligde lider durumda bulunuyorlar. Geçen sene şampiyon oldular ve yine şampiyonluğa gidiyorlar. Önceki turlara göre işimizin daha zor olduğunun farkındayız. İşimiz zor. Bize karşı favori görülen bir takıma karşı oynayacağız. Buna takılmadan amacımıza konsantre olmaya çalışacağız" dedi. 
 
-'Hazırlık maçından tanıyoruz' 
Portekiz Milli Takımı'nın eski teknik direktörü olan deneyimli çalıştırıcı şöyle devam etti: "Beşiktaş'ı oynadığımız hazırlık maçından tanıyoruz ama o zamandan sonra değişiklikler olduğunu da biliyoruz. Biz de bu süreçte çok değiştik. Beşiktaş hakkında bilgi edinmenin pek çok yolu var. Rakibimiz hakkında çalışacağız. Zayıf yönlerini bulmaya çalışacağız. Ligde olduğu gibi Avrupa liginde de yapmamız gerekeni yapacağız. Hazırlık maçından tanıdığımz takımın ötesinde olduklarının farkındayız"

Skorer

Yorumlar (0)