''Beni Fenerbahçe'ye alın''

Sinan Engin, Beşiktaşlı bir oyuncunun Fenerbahçe'ye gitmek istediğini söyledi.

''Beni Fenerbahçe'ye alın''

Sinan EnginBeşiktaşlı bir oyuncunun Fenerbahçe'ye gitmek istediğini söyledi. 

Sinan Engin, Beyaz Futbol programında flaş bir iddiada bulundu. Sinan Engin, Beşiktaşlı bir futbolcunun Fenerbahçe kulübünden bir yetkiliyle görüşerek ''Beni Fenerbahçe'ye alın'' dediğini söyledi. 

4 aydır para alamadığı için Fenerbahçe'ye gitmek istediğini söylediği oyuncunun ismini vermeyen Sinan Engin, Beşitaş kulübünün bu iddiayı yalanlaması durumunda futbolcunun ismini ve kendisine bu görüşmeyi söyleyen kişiyi açıklayacağını söyledi. 

 

FUTBOLARENA

YORUM EKLE
YORUMLAR
serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

bugün başkan mali kongrede şöyle dedi nisan ve mayıs hariç tüm ödemeler yapıldı.aksi durum sözkonusu ise başkan yalan söylüyor!ama başkan doğru söylüyorsa ki ben başkana inanırım önce o zaman gitmek isteyen varsa anasının a.... kadar yolu var.

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Sinan Enginin gercekten Ahmet Cakar hakkindaki yorumlarina katilmamak elde degil.. Bir benzetme yapmak gerekirse.. Sinan Engin sag duyulu almanlar gibi ama Ahmet Cakar-Cakmak ayni rasist NAZI- Almanlara benziyo.. Yani adam resmen RUH- HASTASI..Rasim Ozan Kütahyalininda MAHMOOD CAFE bardaginin icinde SALLAMA CAY ICMESIDE AYRI KOMEDI.. CAKAR-CAKMAKida tebrik ediyorum..CAKAR-CAKMAKin sevgili GSi MHK-LIG Sampiyonu oldu..

AOK
AOK - 4 yıl Önce

AHMET CAKAR-CAKMAK sen Babasi Besiktasli olan ama maalesef RUH HASTASI GS li bir ekran KARAKTERISIN..

ernesto
ernesto - 4 yıl Önce

bu isim gökhan töre haber doğru..orman her zamanki gibi yalan sölüyo..törenin transfer taksidi olan son 4 taksit ödenmemiştir..ödenen paralar sadece prim ve maaşlardır..

AOK
AOK - 4 yıl Önce

AHMET CAKAR ve ERMAN TOROGLU yillardir Besiktasin hakemlerin gölgesinde kalmasini saglayan iki ekran KARAKTERI yada SOYTARISI.. Besiktas Taraftarinin MHK de falan suclu aramasi tamamen sacma.. MHK BAskani kim olursa olsun bu Soytarilar ekranlarda soytariliklarina devam ettikce BEsiktas herzaman bu REZIL TÜRK HAKEMLERININ gölgesinde kalacaktir.. Bence Besiktas Taraftarinin tek hedefi bu iki EKRAN-SOYTARILARI olmalidir..

AOK ney la
AOK ney la - 4 yıl Önce

taraftarın tek hedefi bunlar olmalıymış sizde ağır olun, sert olun hani taraftarı yeri geliyor azarlıyorsunuz, yer geliyor köşeye çektiriyorsunuz, yeri geliyor evinden aldırıyorsunuz ya bunlara da yapsanız?

Quaresma
Quaresma - 4 yıl Önce

İnşallah o adam mustafa pektemektir.

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Ulan soytari AHMET CAKAR-CAKMAK GS i sampiyon yaptiniz iste.. Bu vakitten sonra Besiktasa laf syöletmem demek anca tam senin gibi soytariya yakisir..