''Beni Fenerbahçe'ye alın''

Sinan Engin, Beşiktaşlı bir oyuncunun Fenerbahçe'ye gitmek istediğini söyledi.

GÜNDEM 24.05.2015, 23:15
''Beni Fenerbahçe'ye alın''

Sinan EnginBeşiktaşlı bir oyuncunun Fenerbahçe'ye gitmek istediğini söyledi. 

Sinan Engin, Beyaz Futbol programında flaş bir iddiada bulundu. Sinan Engin, Beşiktaşlı bir futbolcunun Fenerbahçe kulübünden bir yetkiliyle görüşerek ''Beni Fenerbahçe'ye alın'' dediğini söyledi. 

4 aydır para alamadığı için Fenerbahçe'ye gitmek istediğini söylediği oyuncunun ismini vermeyen Sinan Engin, Beşitaş kulübünün bu iddiayı yalanlaması durumunda futbolcunun ismini ve kendisine bu görüşmeyi söyleyen kişiyi açıklayacağını söyledi. 

 

FUTBOLARENA

Yorumlar (16)
serkanatlı 5 yıl önce
bugün başkan mali kongrede şöyle dedi nisan ve mayıs hariç tüm ödemeler yapıldı.aksi durum sözkonusu ise başkan yalan söylüyor!ama başkan doğru söylüyorsa ki ben başkana inanırım önce o zaman gitmek isteyen varsa anasının a.... kadar yolu var.
AOK 5 yıl önce
Sinan Enginin gercekten Ahmet Cakar hakkindaki yorumlarina katilmamak elde degil.. Bir benzetme yapmak gerekirse.. Sinan Engin sag duyulu almanlar gibi ama Ahmet Cakar-Cakmak ayni rasist NAZI- Almanlara benziyo.. Yani adam resmen RUH- HASTASI..Rasim Ozan Kütahyalininda MAHMOOD CAFE bardaginin icinde SALLAMA CAY ICMESIDE AYRI KOMEDI.. CAKAR-CAKMAKida tebrik ediyorum..CAKAR-CAKMAKin sevgili GSi MHK-LIG Sampiyonu oldu..
AOK 5 yıl önce
AHMET CAKAR-CAKMAK sen Babasi Besiktasli olan ama maalesef RUH HASTASI GS li bir ekran KARAKTERISIN..
ernesto 5 yıl önce
bu isim gökhan töre haber doğru..orman her zamanki gibi yalan sölüyo..törenin transfer taksidi olan son 4 taksit ödenmemiştir..ödenen paralar sadece prim ve maaşlardır..
AOK 5 yıl önce
AHMET CAKAR ve ERMAN TOROGLU yillardir Besiktasin hakemlerin gölgesinde kalmasini saglayan iki ekran KARAKTERI yada SOYTARISI.. Besiktas Taraftarinin MHK de falan suclu aramasi tamamen sacma.. MHK BAskani kim olursa olsun bu Soytarilar ekranlarda soytariliklarina devam ettikce BEsiktas herzaman bu REZIL TÜRK HAKEMLERININ gölgesinde kalacaktir.. Bence Besiktas Taraftarinin tek hedefi bu iki EKRAN-SOYTARILARI olmalidir..
AOK ney la 5 yıl önce
taraftarın tek hedefi bunlar olmalıymış sizde ağır olun, sert olun hani taraftarı yeri geliyor azarlıyorsunuz, yer geliyor köşeye çektiriyorsunuz, yeri geliyor evinden aldırıyorsunuz ya bunlara da yapsanız?
Quaresma 5 yıl önce
İnşallah o adam mustafa pektemektir.
AOK 5 yıl önce
Ulan soytari AHMET CAKAR-CAKMAK GS i sampiyon yaptiniz iste.. Bu vakitten sonra Besiktasa laf syöletmem demek anca tam senin gibi soytariya yakisir..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın