"Ben futbolcunun peşinden koşmam!"

Lig Radyo'da program yapan Milliyet Gazetesi'nin usta kalemi Atilla Gökçe, Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ile yaptığı görüşmeyi aktardı. Çebi'nin sözleri çok konuşulacak: "Ben futbolcunun peşinden koşmam!"

GÜNDEM 10.05.2016, 18:08 10.05.2016, 18:11
821

 Milliyet Gazetesi'nin usta kalemlerinden Atilla Gökçe, Lig Radyo'daki programında çok önemli bir açıklama yaptı. Gökçe, Beşiktaş İkinci Başkanı ile Ahmet Nur Çebi ile yaptığı telefon görüşmesinin detaylarını aktardı.

Telefon görüşmesini aktardı

Atilla Gökçe, Ahmet Nur Çebi'nin Mario Gomez'le ilgili söylediklerinin aktarırken, yaptıkları tefon görüşmesiyle ilgili şu bilgileri verdi:

"Ahmet Nur Çebi'yi sabah aramıştım. 2-3 defa çaldırdım. Yanıt vermediği için kapadım telefonumu. Ama örnek bir nezaket sahibidir Ahmet Nur Çebi. Az evvel sessizdeyken telefon o aramış beni.
İlişkili Haber

Mario Gomez'den şampiyonluk açıklaması: Henüz değil

'Son gün 30 Mayıs'

"Önce bu yaşadıkları güzellik, başarı nedeniyle kutladım. Sonra dedim ki; 'Mario Gomez gidici mi?' 'Atilla abi 30 Mayıs'a kadar kararını verecek, bize bilderecek' dedi. O zaman oturup konuşacağız' dedi."

'Hem parayı ver...'

"Ben de 'Süre var, ikna edin bari, uğraşın' dedim. Şok oldum verdiği yanıtla! 'Niye uğraşayım' dedi ve devam etti: 'Hem parayı ver hem de uğraş. Bizim koşullarımız belli. Burada kazandığı kariyer ortada. Ben futbolcunun peşinden koşmam. Mario Gomez düşünsün!"

'Gomez gider başkası gelir'

"Peki alternatf var mı?' dedim. 'Buluruz' dedi. 'Demba Ba gitti Mario Gomez geldi, Mario Gomez gider başkası gelir' dedi."
Yorumlar (5)
Devrim 4 yıl önce
Bu habere Ne gerek var. Ajanmısınız be
sakin 4 yıl önce
keramet gomez de degil senol gunestedir.eger cenk oynasa en az 25 golu vardi.sikinti yapmayalim ozzy sosa varsa almeida bile 20 gol atar.nokta
Secret 4 yıl önce
Lan salak Mario gibi golcüyü nerden bulacan.adama 1 2 milyon fazla ver onuda şampiyonluk pirimine say bu işi benmi öğretecek sana seni oraya yönetici diye seçen sistemin .... K.....M.
BEŞİKTAŞK 4 yıl önce
mevzu para değil renktaş burda kazandığı parayı avrupada alması için 10 milyon vermeleri lazım yıllık. adamın derdi kariyer. artık hakikaten gomezin düşünmesi lazım kendini yeniden yıldız yapan BEŞİKTAŞ mı yoksa Avrupa mı umarım gomez de vefasını gösterir.burda aradığı herşey fazlasıyla var.
mertcan 4 yıl önce
demba Ba geri gelsin, 25 atmazsa adam değilim.