Ben Arfa'da Fenerbahçe Pürüzü!

Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları'nın Paris'e gittiği ve Fansız ekibi Nice ile sözleşmesi sona eren Ben Arfa'nın menajeri ile görüştüğü iddia ediliyor.

GÜNDEM 29.05.2016, 05:06 29.05.2016, 05:09
13205
Ben Arfa'da Fenerbahçe Pürüzü!

Ben Arfa'nın menajeriyle bir araya gelenTorunoğulları'nın, bonservisi elinde bulunan başarılı futbolcu için transfer pazarlığı yaptığı bildirildi.

Doğan Haber Ajansı'nın servis ettiği habere göre, Fenerbahçe'nin Beşiktaş'a oranla Ben Arfa'ya yaklaşık 2 katı para önerdiği belirtildi.

Öte yandan Fenerbahçe'nin de Fransız futbolcu ile her konuda anlaşıldığı ancak UEFA kriterlerine uyum sözleşmesinden önce yapılan bu görüşmenin ardından UEFA'dan gelen haber ile bu transferin şimdilik ertelendiği kaydedildi.

"18 takımdan transfer teklifi aldım" sözlerini kullanan Ben Arfa'nın yolunun Türkiye'ye düşüp düşmeyeceği şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

Yorumlar (3)
Bu ne biçim yönetim 5 yıl önce
Bunu alamazsan Uefa kupasından sözetme, Töre gibi takımın iskeletinden bir oyuncuyu gönderip daha kötülerini getiriyorsun, youtube'dan futbolcu beğenmeye benzemez bu işler, halen öğrenemediler.
CL'ye gidiyoruz, zihniyet aynı 5 yıl önce
CL'ye gidiyoruz, yine aynı transfer beceriksizlikleri, Konoplyanka olayından bile akıllanmamışlar.
çaycı 5 yıl önce
ALLAHım ne olur Ben Arfa yı fener alsın. Diego olmadı Sosa, Van Persie olmadı Gomez. Ben Arfanin yerine harika biri gelir, aciz aziz kudurur