Beklenen Açıklama Mourinho'dan Geldi

Chelsea Menajeri Jose Mourinho, Swansea City maçı sonrası Beşiktaş'ı çok yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı.

Beklenen Açıklama Mourinho'dan Geldi

Premier League'de Chelsea'nin Swansea City ile oynadığı karşılaşmanın ardından Portekizli menajer Jose Mourinho, transfer söylentileri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Jose Mourinho, Beşiktaş'ın da transfer gündeminde olduğu bilinen MohamedSalah'ı kiralık olarak göndermeyi düşünmediklerini söyledi.

Transfer dönemindeki spekülasyonların ve Salah'ın sorulmasına üzerine Jose Mourinho, ''Dar bir kadrom var. Bugün Drogba hasta, Azpilicueta sakattı. Sadece 20 oyuncum var. Burada herkese ihtiyacım var. Salah'ı da bırakamam. Sadece o değil, herhangi bir başka oyuncunun da ayrılacağını düşünmüyorum. Büyük paralar harcayıp, transfer de yapmayacağız'' ifadelerini kullandı.

Chelsea'nin Premier League'de Swansea City'i 5-0 yendiği karşılaşmada Mohamed Salah da 18 kişilik kadroda yer aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
murti
murti - 4 yıl Önce

morunyo akıllı ol

bilmeks bilmeks
bilmeks bilmeks - 4 yıl Önce

gelmez

bekir
bekir - 4 yıl Önce

gerek yok zaten. sezon sonu kesin gidecek bir adam ve o bölgede töre olcay ve kerim var. yarım yıllık maaşına bir sözleşmesiyle oyuncu alabiliriz. öncelik ortanın ortası ve sağ bek.

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Kiralik oyuncu lig basinda alip hazirlarsin ve bir yil faydasini görürsün. Satin alma imkanimiz da yok on verip bize 3 e birakmiyacaklarina göre hic de gerek yok

bekir
bekir - 4 yıl Önce

@bülent. aynen coni waynen kardeşim. ayriyeten medya chelsea ile işbirliğini bu sığ boyutta yazdığı için taraftarın çoğunluğu da öyle görüyor. işbirliği çok boyutlu da en önemli konulardan birini yazayım: chelsea gibi kulüpler dünyanın her tarafından her yaşta oyuncularla ilgilenir ve çok ciddi scouting ekipleri vardır. elbette bulduklarını birçok elekten geçirirler ve az bir kısmını farklı yaş gruplarında kadrolarına katarlar. bu aşamalardan sonra son elekte kalıp aşağıya düşmeyenleri bize önerdiklerini bir düşünün. bu bile bize yeter de artar bile.

serdar
serdar - 4 yıl Önce

burcu emersoy mini etek giyiyor yanındakiler bakıyor

- 4 yıl Önce

Afafafafhsjj norekkk

halil
halil - 4 yıl Önce

Yapma be mourinho gönder gelsin işte altyapınızdan çıkartırsnz siz