Başkanlık seçimleri için Adana'dan start verildi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın olağanüstü kongre isteği üzerine dernekler çalışmalara başladı.

GÜNDEM 27.05.2015, 17:56
Başkanlık seçimleri için Adana'dan start verildi

Beşiktaş eski asbaşkanı avukat Levent Erdoğan ve ekibi Gaziantep, Islahiye, Osmaniye ve çevresinde tüm Beşiktaşlı kongre üyeleri ile biraraya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. 

 

Beşiktaş'ın emin ellerde olduğunu söyleyen Levent Erdoğan, "Başkan Fikret Orman gerek borçlar gerekse stat yapımında çektiği zorluklardan yıldı ve yönetimi bırakma kararı alarak seçim istedi. Beşiktaş'a bağlı 100'e yakın dernek ve grup olarak hareket ediyor ve seçim için en iyi başkan adayını desteklemek için çaba sarfediyoruz. Şu anda Ali Gültiken, Serdal Adalı ve Fikret Orman başkan adayı. Hepsini dinleyerek kesin kararımızı vereceğiz" dedi.

 

HÜRRİYET

Yorumlar (11)
Kasim 5 yıl önce
Tek kurtulus,tek care Sayin Adalidir. Basarilar ve Hayirli olsun.
bjk 5 yıl önce
adalııııııııııı
witsel 5 yıl önce
Allah aşkına ali gültiken iyi niyetli ama başkanlık onun için çok fazla çare ADALI
osman 5 yıl önce
haberinizi sikeyim sizin. hem çektiği zorluklardan yıldı ve yönetimi bırakma kararı aldı yazmışınız. hemde aday yazmışınız. adalıdan bi bok olmaz
genç kartal 5 yıl önce
osman denen şerefsiz siteyi beğenmiyosan siktirgit.
UZUNKÖPRÜ'LÜ 5 yıl önce
HASAN ARAT VEYA HÜSNÜ GÜRELİ'DEN BAŞKASI YALAN...
PASCALL 5 yıl önce
ÇOK BİLİYOSAN SEN YAP HACIII.... FİKRET ORMANDAN BAŞKA KİMSE YAPAMAZ.. BU YAZDIKLARIN FASA FİSO.. İLGİ ÇEKME AYAKLARI BUNLAR.. OTUR OTURDUĞUN YERDE....
osmn 5 yıl önce
genç kartal iq kaç senin yavrucum habere sövdüğümü idrak edemiyormusun. heberi site mi yapmış hürriyet mi bilemeyecek kadar salakmısın ? allah karşıt görüşlünün bile zekisini nasip etsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın