Başkanlığa aday olmaya hazırlanıyor

Beşikaş'ta, Başkan Fikret Orman'ın seçime gitme yönündeki açıklamalarının ardından Serdal Adalı başkanlığa aday olmaya hazırlanıyor.

Başkanlığa aday olmaya hazırlanıyor

Başkan Fikret Orman'ın Beşiktaş Mali ve İdari Kongresi'nde olağanüstü seçime gitme yönünde açıklama yapmasının arından camiada harektlilik yaşanıyor.

Ekim ayının son haftası olağanüstü seçime gitmesi beklenen siyah beyazlılarda, 2013'te Fikret Orman ile başkanlık yarışına giren ancak kaybeden Serdal Adalı'nın aday olabileceği konuşulmaya başlandı. 5666 üyenin oy kullandığı olağan seçimli genel kurulda  3663 Fikret Orman'ın oyuna karşı 1977 oy ile kaybeden Adalı'nın Olağanüstü Genel Kurul tarihinin açıklanmasının ardından çalışmalara başlayabileceği ve Orman'a yeniden rakip olması ihtimaller arasında yer alıyor. 

Serdal Adalı konu ile ilgili net bir açıklama yapmazken, olağanüstü şecim kararının çıkmasının ardından somut adımlar atması bekleniyor.

 

NTVSPOR

YORUM EKLE
YORUMLAR
eagle63
eagle63 - 4 yıl Önce

olağan seçimde aday olsun şimdi aday olması onu yıpratır

miro
miro - 4 yıl Önce

bu nefesi kokmuş heriflerden kurtar bizi baba.

erdem
erdem - 4 yıl Önce

Ne olur gel Serdal Başkanım sana her zamankinden çok ihtiyacımız var herkes fikrete verilen şansın nelere malolduğunu gördü

adanali
adanali - 4 yıl Önce

yakisir adaliya, kurtarir bizi bu medine fukaralarindan

asiholigan
asiholigan - 4 yıl Önce

SERDAR ADALI..SERDAR ADALI.. BEŞİKTAŞ ın çocuğu SERDAR ADALIIIII...

coşkun
coşkun - 4 yıl Önce

oley oley serdal adalı beşiktaşın başkanı serdal adalı inşallah başkan olursunda bizi bu çapsız yönetimden kurtarırsın

hamdi
hamdi - 4 yıl Önce

Fiko allem edip kallem edip yine alir baskanligi. Demedi demeyin.

burak
burak - 4 yıl Önce

SATILIK KONGRE FARELERİNİ TEMİZLEMEK LAZIM HERŞEYDEN ÖNCE EĞER ONLARI TEMİZLEYEMEZSİNİZ İSTEDİĞİNİZ KADAR GÜÇLÜ ADAM GELSİN KAYBEDER ADALI. BAŞKANIM TEMİZLE ŞU SATILIK ADAMLARI DA GEL KURTAR BİZİ BE!