Başkandan 10 Numara Açıklaması

Siyah-Beyazlılar'ın 1 numarası Fikret Orman, takımın transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 03.08.2014, 15:56
Başkandan 10 Numara Açıklaması

İlk etapta 11 milyon Euro olarak belirledikleri transfer bütçesini mantıklı bir şekilde kullanarak önce Ramon Motta’yı, ardından Demba Ba’yı takıma kazandırdıklarını söyleyen Orman, 10 numara bölgesine yapılacak transfer için yoğun mesai harcadıklarını söyledi. 

Orman, “Takımımızın şimdilik en önemli eksiği 10 numara. Bu bölgeye bir oyuncu alacağız. Çalışmalarımız sürüyor. Görüştüğümüz birçok isim var ve temaslarımız devam ediyor. Play-Off turuna kadar bu işi bitirmeyi planlıyoruz. Alacağımız oyuncu, tıpkı oynayacağı alan gibi 10 numara olacak!” diye konuştu. 

‘Şartlarımızı kabul eden gelecek’ 

Beşiktaş’ta yeni bir yapılanmaya gittiklerini söyleyen Başkan Orman, artık oyunculara değerlerinin üstünde para veren bir kulüp olmayacaklarını söyledi. Transfer konusunda yönetim kurulu olarak kendilerinin kuralları olduğunu belirten Orman, “Kimsenin oyununa gelmiyoruz. Şartlarımıza uyan futbolcuyu kadromuza katacağız. Transfer yapmak dünyanını en kolay işi. Kulübün parasını bastırırsın oyuncu gelir. Ama biz her şeyden önce kulübümüzü düşündüğümüz için böyle bir yanlışın içinde olmadık, olmayacağız” ifadelerini kullandı. 

Kaynak : Fanatik

Loading...
Yorumlar (38)
guner eser 6 yıl önce
helal basgan
Apos 6 yıl önce
Tebrikler başkan.Seba'dan sonra en tutarlı işleri yapan başkansın.Bakma geçmiş dönemde 'şımart bizi başkan' diyerek kulübü batıracak işler yaptıran bazı taraftar gruplarına,en başta da ÇARŞI grubuna.Her maçta bedava 3-5 bin bedava bilet alan gelirini kendi arasında paylaşan hatta bunun için çatışan,..tir git Seba diyen taraftar gruplarını stada almama kararını alkışlıyorum.....
kerem 6 yıl önce
başkan haklı bu zor durumlara geçmişte yapılan q7 tabata bebe alves ferrari diatta kazık transferleri sayesinde geldik
grkan 6 yıl önce
sen para versende iyi oyuncu alamazsın :)
emirhan 6 yıl önce
lan bu adamı seviyorum nekadar borcumuz varsa kapattı ustune bide stadyum yapıyo inşl bu sene sampiyon biziz şampiyonlar ligindede buyuk basarılar yapıcaz inanıyorum
seba 2 6 yıl önce
ileride stad bitince kulüp para basacak ve beşiktaş fırtınası tekrar başlayacak bundan eminim. sonuna kadar fikret orman. doğru yoldayız.
karatar 6 yıl önce
Başkana sonuna kadar destek ..Önceki yıllarda alıpta göndermek için üstüne para verdiğimiz futbolcu çok..ATİBA gibi Topçu BULUN YETER..
karatar 6 yıl önce
SUNUNA KADAR DESTEK BAŞKANA ..YETER Kİ ATİBA KARAKTERİNDE TOPÇU BULSUNLAR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın