Başkan kesenin ağzını açtı..!!

Başkan Fikret Orman ve ekibi, takımın Şampiyonlar Ligi’nde elde ettiği tarihi başarının ardından kesenin ağzını açtı.

GÜNDEM 08.12.2017, 10:45 09.12.2017, 11:05 kartalbakışı.com
673

Şampiyonlar Ligi gruplarından 4 galibiyet ve 2 beraberlikle lider çıkmayı başaran Beşiktaş, kasasını doldururken, yönetim de prim konusunda oldukça bonkör davrandı. Başkan Fikret Orman ve ekibinin, teknik direktör Şenol Güneş'le yaptığı görüşmenin ardından primi belirlediği ve söz konusu meblağın toplam 10 milyon TL olduğu belirtildi…

***

Bu gelişme futbolcular arasında sevinçle karşılanırken, yöneticilerin, "Oyuncularımızın bizden bir talebi olmadı. Ancak elde edilen başarının parayla karşılığı yok. İnşallah daha yukarılara çıkar, onlara prim vermeye devam ederiz" dedikleri öğrenildi.

***

FİKRET ORMAN: RAKİP FARK ETMEZ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Her aşamada bize destek olan ve dualarını eksik etmeyen bütün milletimize, gönüldaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Başta camiam olmak üzere bu gurur Türkiye'nin. Onların destekleri ve dualarıyla buralara geldik. Birlikte daha ileriye yürümek istiyoruz" dedi.

***

Orman, "Son 16 turunda kiminle eşleşmek isterseniz?" sorusuna ise "Kısmetimizde kim varsa o gelecek. Bu saatten sonra içeriye, dışarıya 'Fark etmez' diyoruz. Şundan eminim; oyuncularım rakip kim olursa olsun sahaya çıkıp ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaklar" cevabını verdi.

***

Kaynak: Sabah

Yorumlar (0)