Başkan Ahmedov’la görüşecek

Beşiktaş’a yeşil ışık yakan Mircea Lucescu bir hafta süre istedi. 11 yıldır çalıştığı Shakhtar Donetsk’ten problemsiz ayrılmayı planlayan Rumen hoca, Başkan Ahmedov’la görüşecek.

GÜNDEM 29.05.2015, 08:18
2208
Başkan Ahmedov’la görüşecek

Yeni sezon için görüştüğü hocalar arasında Mircea Lucescu’yu liste başında tutan Beşiktaş Yönetimi, Rumen teknik adamdan haber bekliyor. Yapılan görüşmede sözleşmesindeki opsiyonu kullanmayı düşünmediğini ve Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığını bildiren Lucescu’nun, Shakhtar Donetsk yönetimi ile bizzat görüşeceğini söylediği öğrenildi.

Türkiye’de sadece Beşiktaş’ta hocalık yapacağını bildiren Mircea Lucescu’nun, Shakhtar Donetsk yönetimi ile kırgın ayrılmamak için siyah-beyazlıladan bir hafta süre istediği ortaya çıktı. 11 senelik emeği olduğu için ve Ukrayna’da iyi anılarla hatırlanmak istemesi nedeniyle Shakhtar Donetsk yönetimi ile bir araya gelecek olan Lucescu’nun, mevcut kadrodaki tüm Beşiktaşlı futbolcuları teker teker incelediği de ifade edildi.

Son yapılan görüşmede Başkan Fikret Orman’ın sözleri karşısında siyah-beyazlı kulübe yeşil ışık yakan Rumen teknik adamın, para ve bütçe gibi konuların ise daha sonra konuşulmasını istediği aktarıldı. Lucescu’nun, Shakhtar Donetsk Başkanı Rinat Ahmedov’la yapacağı kritik görüşmeden sonra Fikret Orman’la bir kez daha buluşması bekleniyor.

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorumlar (52)
PAOK 5 yıl önce
canım benim istediğin 1 hafta olsun yeter ki sen gel...
pascal 5 yıl önce
UMUDUN ADI lUCE!!!
ahmet yenilmez 5 yıl önce
luce gelecek dertler bitecek
barbaros 5 yıl önce
gel kurtat bizi artık luce
hayrettin 5 yıl önce
luce buraya yumruk havaya
paşa 5 yıl önce
aşkından prangalar eskittik luce
küçük orhan 5 yıl önce
çare luce
büyük orhan 5 yıl önce
gel de buralar bayram olsun luce
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın