Başkan adayları sahada

Beşiktaş’ta 20 Ekim’de gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurul öncesinde Serdal Adalı, seçim çalışmalarına hız verirken esnaf ziyaretlerine başladı. Başkanlık için yarışan bir diğer aday Ahmet Nur Çebi ise bu hafta içerisinde sahaya inmeyi planlarken hafta içerisinde ise basın mensuplarının karşısına geçecek.

GÜNDEM 14.10.2019, 07:33 14.10.2019, 23:48 kartalbakışı.com
82

Beşiktaş’ta Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesinde dün çoğunluk sağlanamadığı için ikinci ve son toplantı, çoğunluğa bakılmaksızın 20 Ekim 2019 Pazar gününe ertelendi. Başkan adayları ise çalışmalarını harıl harıl sürdürüyor.

Serdal Adalı, yoğun mesai harcarken esnaf ziyaretlerine başlamış durumda. Önceki gün basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen ve projelerini anlatan Adalı, ardından Beşiktaş Çarşı’ya giderek burada esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Çebi yoğun mesaide

Taraftarla camianın tekrar bir araya gelmesi gerektiğini söyleyen ve bu doğrultuda ilk olarak Beşiktaş taraftarının kalbi olan Çarşı’ya ziyarette bulunan Adalı, seçime kadar olan sürede ziyaretlerini sıklaştıracak.

Bir diğer aday Ahmet Nur Çebi ise özellikle sosyal medya hesaplarından çalışmalarına başlarken birçok dernek ve üyeyle de bire bir görüşmelerde bulunuyor. Son günlerde Altunizade’deki ofisinde kurmaylarıyla birlikte geç saatlere kadar kongre üzerinde çalışan Çebi, bu hafta sahaya inerek basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. 

Fanatik

Yorumlar (0)