Balotelli, kulaklarım hala çınlıyor

Kolo Toure: "Kesinlikle söylüyorum futbol hayatımda gördüğüm en iyi atmosferdi" Mario Balotelli: "O kadar yüksek ses çıkardılar ki kulaklarım hala çınlıyor"

Balotelli, kulaklarım hala çınlıyor

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde Liverpool'u elemesini, UEFA internet sitesi manşetine taşırken gecenin kahramanı olarak Beşiktaş taraftarını gösterdi. UEFA "Rekor kalabalık ile Beşiktaş Liverpool'u geçti" manşetini atarken Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda bulunan 63.324 seyirci ile Beşiktaş'ın kendi rekorunu kırdığını belirtti.

Liverpool'un Fildişi Sahilli oyuncusu Kolo Toure, maç sonu UEFA'ya yaptığı açıklamada, Beşiktaş taraftarından övgü ile bahsetti ve "Kesinlikle söylüyorum hayatımda böyle bir taraftar topluluğu görmedim. Dürüstçe söylüyorum futbol hayatımda gördüğüm oynadığım en iyi atmosferdi" şeklinde konuştu.

Öte yandan Liverpool'un İtalyan yıldızı Mario Balotelli ise yaptığı açıklamada Beşiktaş taraftarı ile alakalı " O kadar yüksek ses çıkardılar ki hala kulaklarım çınlıyor. Siz duymuyor musunuz? Bilmiyorum ama hala kulaklarımın içinde onların sesleri var" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
siyah kartal
siyah kartal - 4 yıl Önce

yaa amma güldüm boletelli hayatta unutamayacağı bir maç gördü

Angaralı Kartal
Angaralı Kartal - 4 yıl Önce

Seneye yeni stada gelde bak senin nerelerini çınlatacaz...