Babel'in transferi Vida'ya bağlı

Beşiktaş, Flamengo’nun 7 milyon Euro önerdiği Hollandalı yıldız Ryan Babel'i, Domagoj Vida’nın transferine göre ya satacak ya da takımda tutacak.

GÜNDEM 05.07.2018, 02:17 06.07.2018, 11:09
610

Siyah-beyazlı kulüp, Domagoj Vida'yı istediği rakama satmayı başarırsa ekonomik açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacak. Bu durumda Ryan Babel ve Pepe gibi teklif gelen futbolcuların takımda kalma ihtimali de güçlenecek… Son olarak Babel için Flamengo 7 milyon Euro bonservis bedeli önermiş, Beşiktaş ise pazarlıklarda 10 milyon Euro'luk talebini 8.5 milyon Euro'ya çekmişti. Teknik direktör Şenol Güneş'in satılmasını istemediği Hollandalı yıldıza, Domagoj Vida'nın 30 milyon Euro'ya gönderilmesi halinde 2+1 yıllık sözleşme teklif edilecek ve garanti ücretine zam yapılacak.

BEŞİKTAŞ KAMP GÜNLÜĞÜ

YO-YO testinden geçtiler

Yeni sezona Slovakya'da hazırlanan Beşiktaş'ta oyuncular dün sabah zamana karşı yapılan dayanıklılık (YO-YO) testine tabi tutuldu. İdman streching çalışması ile sona erdi. Şenol Güneş, akşam idmanını ise iptal etti.

Caner ve Mustafa hırs küpü

Sakatlıktan kurtulan Caner, Slovakya kampında hırsı ile dikkat çekiyor. Mustafa Pektemek de çalışkanlığı ile öne çıkan bir diğer isim. Bugün kampı ziyaret edecek olan Başkan Orman, basın toplantısı düzenleyecek.

Sabah

Yorumlar (0)