Babel Beşiktaş'ı CNN Sport'a anlattı

Beşiktaş'ın Hollandalı kanat oyuncusu Ryan Babel, CNN Sport'a açıklamalarda bulundu. Hollandalı futbolcu, Beşiktaş'ı ve taraftarları CNN'e anlattı

GÜNDEM 02.11.2017, 22:16 03.11.2017, 16:10 kartalbakışı.com
1383

Şampiyonlar Ligi'ndeki başarılı gidişattan ve siyah beyazlı taraftarlar hakkında konuşan Ryan Babel, "Rakip takımlar buraya gelmek zorunda olduklarında, gözlerinin korkabileceğini fark ediyoruz. Ayrıca, Liverpool ile burada ilk kez oynamak için geldiğim zamanı da hala hatırlıyorum. Bu asla unutumayacağım bir andı çünkü taraflar çok muhteşem bir atmosfer yaratmıştı. Deplasman takımı üzerinde bir etki yarattıkları gerçek. Bu durumun oldukça farkındayız ve bundan yararlanmaya çalışıyoruz. Şu ana dek bizim için de çok iyi oldu" dedi.

***

***

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki performansı hakkında da konuşan Babel, "Birçok iyi oyuncuya sahibiz. Tecrübenin ve uluslararası seviyeyi anlayan yerel oyuncuların karışımı ile iyi bir takım oluşturduk. Herkesi çok iyi bir şekilde koordine edebilen tecrübeli bir teknik direktöre sahibiz. Biz oyuncular da çok iyi bir işbirliği içindeyiz. Belki de şu ana kadarki başarımızın arkasındaki anahtar bu olabilir." dedi.

***

Kaynak: HT Spor

Yorumlar (0)