Avrupa’da final oynamak için...

Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları, Mario Gomez transferi hakkında BJK TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 30.07.2015, 15:55
3768
Avrupa’da final oynamak için...

“Camiamıza hayırlı olsun. Büyük bir yıldız. Başkanımıza teşekkür ediyorum. 1 aydır kendisiyle kontak halindeydik. Tecrübelerinden faydalandım. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Türk futboluna böyle bir yıldızı kazandırdığımız için mutluyuz. Uzun sürdü ama sonu mutlu oldu. Avrupa’da final oynamak için bu tür oyuncuları trnsfer etmek gerekiyor. İnşallah amacımıza ulaşırız. İyi bir iş yaptığımızı düşünüyorum.”

Yorumlar (34)
kırlangıç 5 yıl önce
kaledeki 3 dingille hiç bişey olmaz.şimdi transfer sarhoşusunuz ey millet.kale boş...bi görüp sesini çıkaran yok.yrıca demirbaşlar dışında kadro çok kalitesiz.gomez bi kart görse kaldın yine mustafaya.bu mustafa denen pislik,köybaşı,necip gibi kalitesiz safralar kadrodayken bişey beklemeyin....bizim en buyuk zaafımız kalitesiz adamın bi türlü üstünü çizemiyoruz.bakın gs ye;5 yıl once nerdeyse kume düşüyodu alay konusuydu.içerde bi temizlik yaptı 4 yılda 3 şampiyonluk aldı.bu takıma messi gelse de başarı gelmez çunku ilk sakatlıkta,kartta pektemeklere serdarlara kalacaksın .diğer takımlarda oyuncu kalite farkı bu kadar bariz değil.ama biz resmen asansörden düşmüşe dönüyoruz.guti q7 simao zamanı başarısızlık sebebi de buydu.adam verkaç yapacak köybaşı denen kalasdan top geri gelmiyo.guti pas atıyo necip topla taca çıkıyo.ondan sonra bağırıyolar yıldızlardan ne gördük diye.resmin bütününü göremeyen gerizekalılar ulan ben sizin beyninizi zikim.
MEHMET İNCE 5 yıl önce
canım kardeşim yazdıklarının tümüne katılıyorum işte açıkyüreklilik bu.Bizlertaraftarlar olarak böyle konular üzerinde durmakzorundayız.
hayrullah biçer 5 yıl önce
mustafa üçüncü forvet olarak uygun bir oyuncu ama aldığı para ondan daha iyi olup yakın para aldığı oyuncuların performansını olumsuz etkiledi geçen sezon.
mehmet kartal 5 yıl önce
kırlangıcın dediği gibi gs gibi tamamen değilde 7 oyuncuyu göndersek temizlenir tolga cenk gönen İsmail franco serdar necip mustafa kesinlikle satılmalı takasla gitmeli veya kiralanmalı
murat 5 yıl önce
bilen lütfen cewaplasın ...gomes bizde ok ama kaç yıllık ...kiralık mı...1 sene sonra dönecek mi...2 yıl mı kiralık..2+1 ne oldu..satış opsiyonu nedir...birde n doye ne oldu gönder pektemiği ismaili al n doyeyi...lütfen cewap
slck 5 yıl önce
vizyonsuz yönetime bak? Mario Gomez'i transfer ediyor.

Ge-ri-ze-ka-lı-lar bu yönetim kimseyi alamaz diyordu.
Afedersiniz ama size girsin bu alman panzeri.
mehmet turgut 5 yıl önce
Elinde olanla yetinmeyen el açar.. Oyuncuları satın diye bağıran garibanlar.. Babanız size miras mı bıraktı? Sigara paranız var mı? Pardon stada gidebilecek biletiniz diyecektim. Biraz insaflı olun ve bekleyin. Takımda olan tüm futbolcular asildir ve sizin gibi kendini taraftar sananlardan bıkmıştır. Yazıklar olsun, sevineceğinize hala sümüğünüzü siliyorsunuz, aptallar.
Metin esin 5 yıl önce
KIRLANGIÇ senin Amına koyim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın