‘Attığımız golü de nasıl verdi bilmiyorum’

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu. "Daha iyi oynayacağız. Bu seyirciye layık olacağız. Geçen maçta ne kadar abartıldıysa, bu maçta da çok olumsuz bakılmasın"

‘Attığımız golü de nasıl verdi bilmiyorum’

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor ile Olimpiyat Stadı’nda oynadıkları karşılaşmanın ardından yenilgiyi hak etmediklerini belirtti.

Güneş, 10 kişi kalıp 2-1 yenildikleri maçtan sonra yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, hakem hakkında konuşmak istemediğini söyledi.

Güneş sözlerine şöyle başladı; “Oyuna iyi başladık. Taraftar da gayet iyiydi. Zaman zaman oyun kesilmeleri oldu. Genel olarak oyuna baktığınızda kaybettiği düşünmüyorum. İkinci yarıda sayımız aynıyken de pozisyonları bulduk. Pozisyonları gol yapsaydık her şey daha iyi olacaktı. Onlar golü atınca moral buldu. Biz de hemen cevap verdik ancak olmadı.”

“ATTIĞIMIZ GOLÜ NASIL VERDİ BİLMİYORUM”

Güneş maçı hakemi hakkındaki yorumlarını, “Ben hakem hakkında konuşmak istiyorum. Ali Palabıyık hakkında geçen sene konuştum. Şimdi konuşmaya gerek yok. Attığımız golü de nasıl verdi bilmiyorum. İkili pozisyonların çoğunda alehimizde kararlar çıktı, hızımız kesildi” şeklinde ifade etti.

“Oyun olarak oyuncular ellerinden geleni yaptılar. Eskik olmalarına rağmen pozisyona girdiler. Gökhan’ın pozisyonu iyiydi ancak sağ ayağını kullanamadığı için değerlendiremedi.”

“Daha iyi oynayacağız. Bu seyirciye layık olacağız. Puanların telafisi var. Geçen maçta ne kadar abartılıyorsa, bu maçta da eleştirilmesini istemiyorum. Oyun olarak iyi oynadık, yenilmeyi hak etmedik.”

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2015, 00:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaya
yaya - 4 yıl Önce

şenol ortaya acilen biri lazım+++++sol bekte yine çatlaklıklar var, orası yine problem,adamlar üstümüze sürekli oradan dalıyorlar.

Perem
Perem - 4 yıl Önce

Emrah Şenol hocanın hatası ne neden vasat bi anlat bakalım engin futbol bilgini bir Görelim....

Oğuz
Oğuz - 4 yıl Önce

Gökhan sağ ayağını kullanamıyorsa bu tip ataklar için antrenman yapsın sağ ayağını gelistirsin hoca milyonları alıyorsunuz bn de solagim o pozisyonda bn bile denerdim sağ ayagimi kale de boş ustelik

Emrah
Emrah - 4 yıl Önce

vasat hocaydın, değişmemişsin...

BORA
BORA - 4 yıl Önce

QUARESMA KENDİNİ ATTIRMASAYDI HER TÜRLÜ KAZANIRDIK BU MAÇI BİZ. BOŞ VER ŞENOL HOCAM OLUR BÖYLE ŞEYLER. DESTEĞİMİZ TAMDIR SANA.

Emrah
Emrah - 4 yıl Önce

Trabzonu hiç seyretmemiş,şota mersin maçına göre önlem almış pas yaptırmadı,ben tv den seyrettim hoca da kulubeden seyretti

kartal
kartal - 4 yıl Önce

Eleştirilmesini istemiyor musun hoca olur olur canım hay hay ulan siz bu ligde pes peşe beş maç kazanın başta sen olmak üzere hoca hepinizin heykelini dikecegim bir haftada alas alasa geldiniz ayaginizi yerden kesti renkli medya mersin maçında da iyi degildiniz. Gördük aynı cenk aynı oğuzhan aynı futbolcular aynı vurdum duymazlik aynı sirnasik yönetim adamlar bir orta saha almaktan haftalardır acizler bu uç puanı çok arayacaksiniz çakal surusu yönetim.bir daha taraftar cagirmayin kendi şahsıma gelirsem benden adisi yok yeter lan sınır hastası ettiniz.q 7 ye ceza verecekmis yönetim ulan önce siz bir orta saha bir çabuk stoper alamadiniz haftalardır size kim ceza versin utanmazlar

Eyyamcı
Eyyamcı - 4 yıl Önce

Trabzon yendi diye sevinmediyse şerefsizim