Atınç Nukan'dan kötü haber geldi!

Beşiktaş'tan Almanya'nın RB Leipzig ekibine transfer olan Atınç Nukan, Almanya Kupası'nda 10 Ağustos'ta oynanan Vfl Osnabrück maçında sol dizinden sakatlanmıştı. Genç oyuncunun 4-6 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

GÜNDEM 14.08.2015, 14:42
2839
Atınç Nukan'dan kötü haber geldi!

RB Leipzig'in Almanya Kupası'nda oynadığı Vfl Osnabrück maçında sakatlanan Atınç'ın yapılan kontroller sonrasında sol dizindeki bağlarda yaralanma tespit edildi. RB Leipzig'in resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada Atınç Nukan'ın 4-6 hafta arası sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

 

Atınç Nukan, Temmuz ayında 5 milyon Euro karşılığında Beşiktaş'tan Almanya'nın RB Leipzig takımına transfer olmuştu.

 
Yorumlar (5)
kompwe kimbala 5 yıl önce
ne de olsa Beşiktaşlı..bence ümraniye tesislerini arazözle bir gusül abdestine alsınlar baştan aşağı yıkasınlar..dünya üzerinde bu kadar sakat veren başka takım yoktur herhalde..
augustine 5 yıl önce
atınç doğuştan beşiktaşlılığını almanlara tam olarak şimdi gösterdi

(bu arada şaka bi yana çok geçmiş olsun)
geçmiş olsun Atınç 5 yıl önce
sporcularının kardiyo olarak güçlü olması yetmez.sporcularını kas,kemik ve eklem olarak güçlendirmek bir kulübün görevidir.bunu sağlık ekibi,fizyoterpist,piskolog ve antre kadrosu ile tam olarak yapmak gerekir.çok büyük kulübüz,ülkenin hemen hemen her branşta ilk kulübüyüz ama haala profesyonel değiliz maalesef.almanya ya gidip bir kulüpten destek alıp kulübü profesyonelleştirmek gerekir.
burak lnd 5 yıl önce
Turkiyedeki sporcu beslenmesi ve traning performansi tabi almaya gibi degil o sebepten cocuklar aninda fiziksl olarak etkileniyor.
necsoy 5 yıl önce
lig başlamadan 5 sakatla başlıyoruz..var mı böyle bir şanssızlık...??hatta sınır ötesine bile ulaşmış bu habere göre..taraftarda dahi olduğuna eminim..mesela ben bile sakatlandım..takım ruhu bu demek ki..