Atınç Nukan’dan duygusal mesaj

Beşiktaş'tan Alman 2. Ligi ekiplerinden Leipzig'e transfer olan Atınç Nukan, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaştı.

GÜNDEM 03.07.2015, 00:09
1295
Atınç Nukan’dan duygusal mesaj

Beşiktaş’tan Alman 2. Ligi ekiplerinden Leipzig’e transfer olan Atınç Nukan, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaştı. “Ayrılıklar da sevdaya dahil” diyen Atınç Nukan, “Beşiktaş’tan bir oyuncu gidiyor kalbinden bir parçasını burada bırakarak. Ama bir taraftar kazanıyor Beşiktaş” ifadelerini kullandı.

İşte Atınç Nukan’ın o mesajı:

“2006 yılı şubat ayı. 12 yaşımda girdim bu kulübe, Sevinçler, hüzünler, inişler çıkışlar yaşadım. Ömürlük dostluklar biriktirdim. Kimseye saygısızlık, terbiyesizlik yapmadım. Hep çok çalıştım, yılmadım, vazgeçmedim, durmadım. Alt yapıda tek bir şey söylüyordu hayallerimi; 22 Nisan 2010’da İnönü’de sahaya adımımı attığım an, hayatımın en mutlu anı. Ölene kadar unutamayacağım bir gün. Gönderilmek istendim, direndim, gitmedim, tutundum. Allah’ıma şükürler olsun bana güvenmeyenleri utandırdım. Her gün idmana koşa koşa gittim. Kazanmak için terimin sonr damlasına kadar savaştım. Vodafone Arena’da oynamak, şampiyonluk kupasını kaldırmak isterdim. Ama anladım ki ayrılıklar da sevdaya dahil. Allah’a emanet olun. Bir oyuncu gidiyor kalbinden bir parçasını burada bırakarak. Ama bir taraftar kazanıyor Beşiktaş, burada yaşadıklarını hiç unutmayacak. Hakkınızı helal edin.”

detay_resim

Yorumlar (9)
ALİ İHSAN 5 yıl önce
HAKKIMIZ SANA HELAL OLSUN KARTAL YÜREKLİ.
AOK 5 yıl önce
Bu kadar duygusal olursan almanyada basarili olamazsin..Besiktasimizi tabikide unutma ama Duygusalligi birak..Basarili olmak icin yeterli potansiyelin var..
fatih 5 yıl önce
inşallah zamanı geldiğinde tekrar yuvana dönüp yeni staddada oynarsın
vurucu 5 yıl önce
duGusal olma profesionel ol demokrat hümanist ol gelecek nesillere örnek ol ... sana ihtiyaci var genc cocuklarin ... yolun acik olsun ... mehape-akahpe zihniEtli bir ülkeden kurtuldugun icin cok sanslisin ...
Atınç 5 yıl önce
Bu adam ilerde dünyanın en iyi stoperleri arasında yer alacak bencee
adam duygularını yazmış 5 yıl önce
yorum yapan kolpalara bak duygusal olma falan sanki hepsi atınç ın geçtiği yoldan geçmiş.çok bilmiş taraftar..bir de yönlendirme de yaparlar..
maf 5 yıl önce
İnşallah başarılı olursun orada çocuk. İnşallah göğsümüzü kabartırsın orada. Gurur duyarız senle 'Bak bu adam bizim altyapıdan çıktı'diye. Duygusallıktan zarar gelmez korkma. Biraz da sevin. Akape ve onun ne yazık ki soldaki iz düşümü cehapenin koalisyonunu görmeyeceğin için...Tek amacı muhalefet yapmak olan, hep başarısızlığının sebebini başkasına bok atarak arayan cehapenin, akapeyle iktidarını görmeyeceğin için... Çok değil 1 yıl kadar önce çatı aday çıkarıp desteklediği, şöyle iyi böyle iyi diyip övdüğü ekmeleddini desteklemeyip, meclis başkanını akapeli birini seçtirip, sonra yine topu başkasına atan partinin, akapeyle yapacağı koalisyon hükümetinin yöneteceği bir ülkede top koşturmayacağın için...
cehape değil hanzo 5 yıl önce
chp=cehepe -beyinsiz ilkokulda mı okumadın?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın