Atınç Nukan’dan duygusal mesaj

Beşiktaş'tan Alman 2. Ligi ekiplerinden Leipzig'e transfer olan Atınç Nukan, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaştı.

Atınç Nukan’dan duygusal mesaj

Beşiktaş’tan Alman 2. Ligi ekiplerinden Leipzig’e transfer olan Atınç Nukan, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaştı. “Ayrılıklar da sevdaya dahil” diyen Atınç Nukan, “Beşiktaş’tan bir oyuncu gidiyor kalbinden bir parçasını burada bırakarak. Ama bir taraftar kazanıyor Beşiktaş” ifadelerini kullandı.

İşte Atınç Nukan’ın o mesajı:

“2006 yılı şubat ayı. 12 yaşımda girdim bu kulübe, Sevinçler, hüzünler, inişler çıkışlar yaşadım. Ömürlük dostluklar biriktirdim. Kimseye saygısızlık, terbiyesizlik yapmadım. Hep çok çalıştım, yılmadım, vazgeçmedim, durmadım. Alt yapıda tek bir şey söylüyordu hayallerimi; 22 Nisan 2010’da İnönü’de sahaya adımımı attığım an, hayatımın en mutlu anı. Ölene kadar unutamayacağım bir gün. Gönderilmek istendim, direndim, gitmedim, tutundum. Allah’ıma şükürler olsun bana güvenmeyenleri utandırdım. Her gün idmana koşa koşa gittim. Kazanmak için terimin sonr damlasına kadar savaştım. Vodafone Arena’da oynamak, şampiyonluk kupasını kaldırmak isterdim. Ama anladım ki ayrılıklar da sevdaya dahil. Allah’a emanet olun. Bir oyuncu gidiyor kalbinden bir parçasını burada bırakarak. Ama bir taraftar kazanıyor Beşiktaş, burada yaşadıklarını hiç unutmayacak. Hakkınızı helal edin.”

detay_resim

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ İHSAN
ALİ İHSAN - 4 yıl Önce

HAKKIMIZ SANA HELAL OLSUN KARTAL YÜREKLİ.

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Bu kadar duygusal olursan almanyada basarili olamazsin..Besiktasimizi tabikide unutma ama Duygusalligi birak..Basarili olmak icin yeterli potansiyelin var..

fatih
fatih - 4 yıl Önce

inşallah zamanı geldiğinde tekrar yuvana dönüp yeni staddada oynarsın

vurucu
vurucu - 4 yıl Önce

duGusal olma profesionel ol demokrat hümanist ol gelecek nesillere örnek ol ... sana ihtiyaci var genc cocuklarin ... yolun acik olsun ... mehape-akahpe zihniEtli bir ülkeden kurtuldugun icin cok sanslisin ...

Atınç
Atınç - 4 yıl Önce

Bu adam ilerde dünyanın en iyi stoperleri arasında yer alacak bencee

adam duygularını yazmış
adam duygularını yazmış - 4 yıl Önce

yorum yapan kolpalara bak duygusal olma falan sanki hepsi atınç ın geçtiği yoldan geçmiş.çok bilmiş taraftar..bir de yönlendirme de yaparlar..

maf
maf - 4 yıl Önce

İnşallah başarılı olursun orada çocuk. İnşallah göğsümüzü kabartırsın orada. Gurur duyarız senle 'Bak bu adam bizim altyapıdan çıktı'diye. Duygusallıktan zarar gelmez korkma. Biraz da sevin. Akape ve onun ne yazık ki soldaki iz düşümü cehapenin koalisyonunu görmeyeceğin için...Tek amacı muhalefet yapmak olan, hep başarısızlığının sebebini başkasına bok atarak arayan cehapenin, akapeyle iktidarını görmeyeceğin için... Çok değil 1 yıl kadar önce çatı aday çıkarıp desteklediği, şöyle iyi böyle iyi diyip övdüğü ekmeleddini desteklemeyip, meclis başkanını akapeli birini seçtirip, sonra yine topu başkasına atan partinin, akapeyle yapacağı koalisyon hükümetinin yöneteceği bir ülkede top koşturmayacağın için...

cehape değil hanzo
cehape değil hanzo - 4 yıl Önce

chp=cehepe -beyinsiz ilkokulda mı okumadın?