Atınç Nukan, boş kağıda imza attı

Gelecek sezon sözleşmesi sona erecek Beşiktaş'ın genç yıldızına yönetim 5 yıllık sözleşme önerdi, Atınç rakamı görmeden imza attı.

GÜNDEM 11.01.2015, 08:43
2713
Atınç Nukan, boş kağıda imza attı

Beşiktaş devre arası operasyonuna devam ediyor. Yöneticiler Ahmet Nur Çebi ve Mete Vardar dün masaya oturdukları genç futbolcu Atınç Nukan ile 5 yıllık sözleşme yeniledi.

2016 yılına kadar sözleşmesi bulunan 22 yaşındaki Atınç ile eski sözleşme şartları iptal edilerek yeni bir sözleşme imzalandı. Primleriyle 50-60 bin TL aylık alan Atınç boş mukaveleye imza atarken yeni ücreti ilk yıl için 250 bin Euro + maç başı olacak.

Atınç'ın da bilmediği sözleşmenin detayları pazartesi günü KAP'a bildirilecek.

Hayatımın en anlamlı imzası'

Beşiktaş'ın Oğuzhan'ın attığı golle 1-0 kazandığı Gaziantepspor maçına ilk 11'de başlayıp futboluyla karşılaşmaya damga vuran Atınç Nukan yeni sözleşmesi için,"Hayatımın en güzel ve en anlamlı imzasını atıyorum" yorumunu yaptı.

Duygulanan yöneticiler Ahmet Nur Çebi ve Mete Vardar, genç yıldızın alnından öptüler. Bu anlaşmayla Atınç'ın Beşiktaş'ın gelecekteki stoperi olduğu, defansın onun üzerine kurulacağı yorumları yapıldı.
 

Yorumlar (8)
kaan 6 yıl önce
haydi kalk ayağa yürü güneşe evlat!
fatih 6 yıl önce
2016 daki sözleşmesini iptal edip 5 yıllık yaptılarsa 2020 de sözleşmesi bitecek 2016 daki sözleşmesi devam edip onun üzerine 5 yıllık yapılsaydı 2021 de bitecekti kontratı 1 yıl geriye çekilmiş
ali can 6 yıl önce
miloseviç le oluşturacaklaraı ikili muhteşem olacak.
reşatbjkbakü 6 yıl önce
Şükürler olsun!Çok akilli bir hamle.InşaAllah 2 seneye bu takimin bel kemiği olucaktir.Kendine dikkat ederse Ingilsterede rahatlikla oynayacak birisi bir kaç yila,InşaAllah!
besiktask 6 yıl önce
bence banko oynamalı artık ersandan daha iyi
ilker 6 yıl önce
son dönemlerde alt yapıdan a takıma kadar çıkan ender oyuncularımızdan.franco,miloseviç,ersan ve atınçtan oluşan stopere(şuan için sivokun kiralanma olasılığı olabilir ama bence tecrübesine ve parasının ödendiği göz önüne alırsak sezon sonuna kadar takımda kalmalı)seneye,lider özellikli,geriden oyun kurabilecek,geniş alanda hızlı en önemlisi tecrübeli ve tecrübesiyle kalitesini harmanlayabilecek muhtemelen bir stoper daha alınmalı.
asaiholigan 6 yıl önce
şu ersandan kurtulalım artık.atınçı alın.gese maçında olsa 2. ortada kafayla uzaklaştırırdı topu.
bos mukavele 6 yıl önce
250bin euro denince boş mukavele mi oluyo 800bin tl yaklaşık.nolur banada bos mukavele onerin