Atınç Nukan, boş kağıda imza attı

Gelecek sezon sözleşmesi sona erecek Beşiktaş'ın genç yıldızına yönetim 5 yıllık sözleşme önerdi, Atınç rakamı görmeden imza attı.

Atınç Nukan, boş kağıda imza attı

Beşiktaş devre arası operasyonuna devam ediyor. Yöneticiler Ahmet Nur Çebi ve Mete Vardar dün masaya oturdukları genç futbolcu Atınç Nukan ile 5 yıllık sözleşme yeniledi.

2016 yılına kadar sözleşmesi bulunan 22 yaşındaki Atınç ile eski sözleşme şartları iptal edilerek yeni bir sözleşme imzalandı. Primleriyle 50-60 bin TL aylık alan Atınç boş mukaveleye imza atarken yeni ücreti ilk yıl için 250 bin Euro + maç başı olacak.

Atınç'ın da bilmediği sözleşmenin detayları pazartesi günü KAP'a bildirilecek.

Hayatımın en anlamlı imzası'

Beşiktaş'ın Oğuzhan'ın attığı golle 1-0 kazandığı Gaziantepspor maçına ilk 11'de başlayıp futboluyla karşılaşmaya damga vuran Atınç Nukan yeni sözleşmesi için,"Hayatımın en güzel ve en anlamlı imzasını atıyorum" yorumunu yaptı.

Duygulanan yöneticiler Ahmet Nur Çebi ve Mete Vardar, genç yıldızın alnından öptüler. Bu anlaşmayla Atınç'ın Beşiktaş'ın gelecekteki stoperi olduğu, defansın onun üzerine kurulacağı yorumları yapıldı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
kaan
kaan - 4 yıl Önce

haydi kalk ayağa yürü güneşe evlat!

fatih
fatih - 4 yıl Önce

2016 daki sözleşmesini iptal edip 5 yıllık yaptılarsa 2020 de sözleşmesi bitecek 2016 daki sözleşmesi devam edip onun üzerine 5 yıllık yapılsaydı 2021 de bitecekti kontratı 1 yıl geriye çekilmiş

ali can
ali can - 4 yıl Önce

miloseviç le oluşturacaklaraı ikili muhteşem olacak.

reşatbjkbakü
reşatbjkbakü - 4 yıl Önce

Şükürler olsun!Çok akilli bir hamle.InşaAllah 2 seneye bu takimin bel kemiği olucaktir.Kendine dikkat ederse Ingilsterede rahatlikla oynayacak birisi bir kaç yila,InşaAllah!

besiktask
besiktask - 4 yıl Önce

bence banko oynamalı artık ersandan daha iyi

ilker
ilker - 4 yıl Önce

son dönemlerde alt yapıdan a takıma kadar çıkan ender oyuncularımızdan.franco,miloseviç,ersan ve atınçtan oluşan stopere(şuan için sivokun kiralanma olasılığı olabilir ama bence tecrübesine ve parasının ödendiği göz önüne alırsak sezon sonuna kadar takımda kalmalı)seneye,lider özellikli,geriden oyun kurabilecek,geniş alanda hızlı en önemlisi tecrübeli ve tecrübesiyle kalitesini harmanlayabilecek muhtemelen bir stoper daha alınmalı.

asaiholigan
asaiholigan - 4 yıl Önce

şu ersandan kurtulalım artık.atınçı alın.gese maçında olsa 2. ortada kafayla uzaklaştırırdı topu.

bos mukavele
bos mukavele - 4 yıl Önce

250bin euro denince boş mukavele mi oluyo 800bin tl yaklaşık.nolur banada bos mukavele onerin