‘Atiba’yla sözleşme yenileyeceğiz’

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, bu sezon iki kulvarda da hesaplarını şampiyonluk üzerine yaptıklarını söyledi. Çebi, “Ligde rakiplerimizden önce 4. yıldızı takabiliriz. Beşiktaş büyük bir kulüptür ve bunu başarabilecek güce sahiptir” dedi.

‘Atiba’yla sözleşme yenileyeceğiz’

Liverpool’u devirerek Avrupa’da adım adım Varşova’daki finale giden ve ligde de şampiyonluk yarışını sürdüren Siyah-Beyazlı yönetimde, bu iki arenada da önemli başarılar kazanılacağına güven tam...

Fanatik'e açıklamalarda bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, bu konuda iddialı olduklarını söyleyerek, “Yer aldığımız kulvarlarda başarılı bir dönem geçiriyoruz. UEFA Avrupa Ligi’nde ve Süper Lig’de hedefimiz şampiyonluk” ifadelerini kullandı.

Daha önceden yaptığı ‘4. yıldız’ açıklamasıyla olay yaratan Çebi, bu düşüncesinin hayal olmadığını ve gerçekleştirilebilir bir hedef olduğunu belirterek, “Rakiplerimizden önce 4’üncü yıldızı takabiliriz sözümü tekrar ediyorum. Beşiktaş büyük bir kulüptür ve bunu başarabilecek bir güce sahiptir” ifadelerini kullandı.

‘Atiba’yla sözleşme yenileyeceğiz’

Siyah-Beyazlılar’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Atiba Hutchinson’ın adının ABD ve Kanada takımlarıyla anıldığı iddialarını da değerlendiren Çebi, “Oyuncumuzla görüşmelerimiz sürüyor. Acelemiz yok. Kulüp yönetimi olarak yoğun bir dönemdeyiz. Futbol takımının bir parçası olarak da o da öyle. Kendisiyle başka takımların ilgilendiği şeklinde ben bir duyum almadım. Bunlar menacerlerin yalanı... Kendisiyle sözleşme yenileyeceğiz” yorumunu yaptı.

7 yıl üst üste şampiyonluk

Beşiktaş’ın ligde kazandığı 13 şampiyonluğuyla beraber, formasında 2 yıldız bulunuyor. Siyah-Beyazlılar’ın, bu alanda 19’ar şampiyonluğu ve formasında 3’er yıldızı bulunan Galatasaray ve Fenerbahçe’yi geçip 4’üncü yıldızı alabilmesi için 7 yıl üst üste zirveyi kimseye kaptırmaması gerekiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
iranlı kartal
iranlı kartal - 4 yıl Önce

herhalde kendinde inanmıyorsun bu ssöylediklerine...kurtlar sofrasında her zaman seni civciv gibi yerler... hep yedikleri içinde böylece 2 yıldız da kaldık...