Atiba'nın durumu sorgulanıyor

Bilic, Atiba için, "3 kulvarda yarışacağımız için bu tempoyu kladıramayabilir" raporu verdi. Yönetimin sezon sonu Kanadalı oyuncuyla yolları ayırabeilceği öne sürüldü.

GÜNDEM 11.01.2015, 08:50
2254
Atiba'nın durumu sorgulanıyor

Kartal'da kapalı kapılar ardında ilginç gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı. Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in yönetime verdiği raporda, "Atiba 3 kulvarda yarışacağımız için tempoyu kaldıramayabilir" demesi üzerine Siyah-Beyazlı yönetimin Kanadalı futbolcunun durumunu sorgulamaya başladığı öğrenildi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Atiba'nın yerine yeni isimlerin gündeme gelebileceği gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (13)
hakan demir 6 yıl önce
http://www.gazetevatan.com/demba-ba-ve-esi-tatilde--39499-galeri-magazin-fotogaleri/ beyler bizim namazcı dembaba
fatih 6 yıl önce
arkadaşlar bugün face sayfamda demba ba ile ilgili bi haber çıkmış amkspor bölümünde demba ba sevgilisiyle birlikte kameralara yakalandı diyor bi resim koymuş deniz kenarında afedersiniz hem öpüşürken hemde kadını kucağına almış halde 2 ayrı resim koymuşlar alay edende var demba ba yı kayıranda var böyle bir yorum yapmak istemezdim ama orda öyle çıkınca birde sizlere sorayım dedim sizde görmüşsünüzdür muhakkak o gerçekten demba ba mı eğer demba ba ysa adam evli olduğunu ilk geldiğinde söylemişti resimdeki kadın karısından başkası olamaz demba ba gibi birisi yanlış hareketlerde bulunmaz bu haberle ilgili düşünceleriniz nedir şimdi yorumları sizlerden alayım
çağlar 6 yıl önce
adam eşiyle tatil yapamayacak mı?
grkan 6 yıl önce
size ne adam eşiyle tatil yapar
mountolive 6 yıl önce
bir Beşiktaş taraftarı olarak beni ilgilendiren şey kıldığı namazı,inançları ya da tatil fotoğrafları değil sahada gösterdiği performansıdır..
bart 6 yıl önce
atiba beşiktaşa çok faydalı bir futbolcudur.biliçin kastı ona yedek anlamında bir futbolcudur bence.Bize gelmeyen gs ye gidip bir maç oynamayan erman kılıç antalyaspor gitmiş.veyseli bize vermek istiyolarmış.olcan holmen say say bitmez bize gelmeyip yok olanları...Beşiktaş forması herkese nasip olmaz..
kartalbey 6 yıl önce
bırakın adamın özel hayatını, resmen dedikodu yapıyorsunuz!!!
erdogdu 6 yıl önce
nerede ormanı destekleyen satılmış,sıkılmış ıbne varsa , anasını sıkecez yakında azkaldı. bu baskanıda dove dove ındırecez o haketmedıgı makamdan.yenı stad mezar olacak ormancı pıclere ve ıbne kongre uyelerıne.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın