Atiba: Maçtan sonra soyunma odasında...

Beşiktaş'ın Kanadalı ön liberosu Atiba Hutchinson, Beşiktaş’ın önceki akşam Fenerbahçe’yle oynadığı derbiye kaptan olarak çıkmıştı.

GÜNDEM 27.02.2019, 10:47 28.02.2019, 10:01
3007

90 dakika sahada kalan ve takımın en çok mücadele eden isimlerinin başında gelen 36 yaşındaki ön libero, ilk yarısı 3-0 Beşiktaş’ın üstünlüğüyle sona eren mücadelenin 3-3 sona ermesinin ardından maç sonunda büyük üzüntü yaşadı. Karşılaşma sonrasında görüşlerini basın mensuplarıyla paylaşan tecrübeli futbolcunun, “Takım olarak büyük şok yaşadık. İkinci yarıda daha fazla gol atmak için sahaya çıktık. Ancak hiç beklemediğimiz bir sonuçla sahamızdan ayrıldık. Maç sonunda soyunma odasında hepimiz adeta yıkıldık” ifadelerini kullandı.

'Yeniden kazanmaya başlamalıyız'

Ligde şampiyonluk yarışında ağır bir kayıp yaşamalarına rağmen son haftaya kadar mücadele edeceklerini de ekleyen Atiba, “Sahamızda önemli bir kayıp yaşadık. Ama son karşılaşmaya kadar elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtıp mücadele etmeye devam edeceğiz. Derbiyi hemen arkamızda bırakıp yeniden kazanmaya başlamalıyız” sözlerini sarf etti.

Fanatik

Yorumlar (1)
necsoy 2 yıl önce
ilk yarıda ve ikinci yarının başında takımdaki 3 pasif elemanı görüp yeterli değişimi yapmayan hoca ipleri Yanal'a vermiştir..artık milli takımda başarılar kendisine..!! takıma daha agresif futbol oynatacak ve stresli maçların ortamını kaldırabilecek bir TD camiamıza elzemdir...

maçın her gerilim anının FB'ye yaradığını hala öğrenememesi,hakem kararlarında ibrenin karşıya doğru yöneleceğini bile bile rakibe oyunu teslim etmesi kabul edilemez...bol top çevirip zaten arka bloğu eksilmiş rakibe 2 hızlı adamla sıkıntı yaşatmak mantıklıyken topu rakibe verip olacak sürprizlere imkan tanımak tam bir işbilmezliktir..yazık.ömrümüzü,uykularımızı,yaşam sevincimizi yediniz be.!!