Aslan yüzünden bir iptal daha

Galatasaray'ın Udinese ile oynadığı ve sahaya atılan sis bombaları nedeniyle 35. dakikada yarıda kalan maçı Kartal'ın da başını yakmıştı.

Aslan yüzünden bir iptal daha

Avusturya emniyetinden Beşiktaş'ın bir başka İtalyan ekibi Atalanta ile oynayacağı mücadeleye izin çıkmamıştı. Kartal'ın QPR ile Londra'da bir karşılaşma oynayacağı ancak polisin Galatasaray taraftarının olaylarını öne sürerek maça onay vermediği belirtildi.

Fotomaç

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Celik
Ali Celik - 4 yıl Önce

Sirf zarar escinseller

Lutfu can
Lutfu can - 4 yıl Önce

Ne aslani. bildigin cakal.

bbbbbbbbbb
bbbbbbbbbb - 4 yıl Önce

bu adamları bişey sanıpta 5 yıl yenemeyen, oynamayan oyuncularımıza acıyorum...

QUARESMA
QUARESMA - 4 yıl Önce

bu o....ç... şerefsiz kişiliksız takımların alayinı... GS ..FB. haysiyet şeref negezer bunlarda yazık yazikki ne yazik SLAVEN BILIÇ bıtirdi bizi giden ŞAMPİYON,luklaramı yanarsı ÜÇ YİLDA DERBI kazanamadıgınamı ÜÇ yıldir yuvasız kuşlar gibi ordan oraya savrildugunami VODAFONE ARENA,nın eksikliginemi EN büyük BEŞIKTAŞ

marco
marco - 4 yıl Önce

olayın takımla alakası yok bence, tamamen avrupada yaşayan terörist ve onların yardakçılarının yaptıkları eylemler. avrupaya karşı bizlerin imajını zedelemek için yapıyorlar.

KARTAL
KARTAL - 4 yıl Önce

Cincon'un fenev'in 7 sülalesinin amk !!

kahan
kahan - 4 yıl Önce

bu kadar da olmaz. inşallah allah gsnin otobüsünü devirir tüm oyuncular geberir

fanatik gsli
fanatik gsli - 4 yıl Önce

fanatik bir gsliiyim.bence yekta cemali sabri sercan takımıma mutlaka tutulmalı yasin denen bencil derhal kovulmalı syderrde 5 milyon dolara gönderilmeli bütceye para aksın ben olsam necatiiyi geri getirim ne yapacaksın ibrahimovici necati daha iyi katkı sağlar melo pintosu derhal gönderilmel