Aslan yüzünden bir iptal daha

Galatasaray'ın Udinese ile oynadığı ve sahaya atılan sis bombaları nedeniyle 35. dakikada yarıda kalan maçı Kartal'ın da başını yakmıştı.

GÜNDEM 04.08.2015, 12:50
2678
Aslan yüzünden bir iptal daha

Avusturya emniyetinden Beşiktaş'ın bir başka İtalyan ekibi Atalanta ile oynayacağı mücadeleye izin çıkmamıştı. Kartal'ın QPR ile Londra'da bir karşılaşma oynayacağı ancak polisin Galatasaray taraftarının olaylarını öne sürerek maça onay vermediği belirtildi.

Fotomaç

Yorumlar (12)
Ali Celik 5 yıl önce
Sirf zarar escinseller
Lutfu can 5 yıl önce
Ne aslani. bildigin cakal.
bbbbbbbbbb 5 yıl önce
bu adamları bişey sanıpta 5 yıl yenemeyen, oynamayan oyuncularımıza acıyorum...
QUARESMA 5 yıl önce
bu o....ç... şerefsiz kişiliksız takımların alayinı... GS ..FB. haysiyet şeref negezer bunlarda yazık yazikki ne yazik SLAVEN BILIÇ bıtirdi bizi giden ŞAMPİYON,luklaramı yanarsı ÜÇ YİLDA DERBI kazanamadıgınamı ÜÇ yıldir yuvasız kuşlar gibi ordan oraya savrildugunami VODAFONE ARENA,nın eksikliginemi EN büyük BEŞIKTAŞ
marco 5 yıl önce
olayın takımla alakası yok bence, tamamen avrupada yaşayan terörist ve onların yardakçılarının yaptıkları eylemler. avrupaya karşı bizlerin imajını zedelemek için yapıyorlar.
KARTAL 5 yıl önce
Cincon'un fenev'in 7 sülalesinin amk !!
kahan 5 yıl önce
bu kadar da olmaz. inşallah allah gsnin otobüsünü devirir tüm oyuncular geberir
fanatik gsli 5 yıl önce
fanatik bir gsliiyim.bence yekta cemali sabri sercan takımıma mutlaka tutulmalı yasin denen bencil derhal kovulmalı syderrde 5 milyon dolara gönderilmeli bütceye para aksın ben olsam necatiiyi geri getirim ne yapacaksın ibrahimovici necati daha iyi katkı sağlar melo pintosu derhal gönderilmel
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın