Arsenal'a Şok!

Arsenal'in programında zorunlu değişiklik... İngiliz ekibi, özel uçak ile geldiği için Atatürk Havalimanı'na inemeyecek.

Arsenal'a Şok!

Beşiktaş ile yarın şampiyonlar ligi play-off turu ilk maçında Olimpiyat Stadı'nda karşılaşacak olan Arsenal, özel uçak ile geldiği için Atatürk Havalimanı'na inemeyecek. İzin alamayan İngiliz ekibi özel uçakların indiği Sabiha Gökçen'e gelecek ve genel havacılık terminalinden çıkarak, Sabiha Gökçen alanının içindeki otelde konaklayacak.

Daha önce açıklanan programda 19.00 gibi Atatürk Havalimanı'na inmesi beklenen Arsenal uçağı 19.20'de Sabiha Gökçen'e inecek. Arsene Wenger bir futbolcunun düzenleyeceği basın toplantısı ise Sabiha Gökçen alanının içindeki otelde 21.00'de başlayacak.

Böylece ilk planlama olan; takımın Güneşli'deki Wyndham Otel'de konaklaması ve 19.45'te Olimpiyat Stadı'nda düzenlenmesi gereken basın toplantısı programı tamamen değişmiş oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hulkı
hulkı - 5 yıl Önce

buyuk besıktas taraftarı 2. bır 80 bın kısılık rekor kırar heralde yarın.onlara bu yakışır. başka övünecek bırseyımız kalmadıkı,dem ba ba harıc bır tane kalıtelı oyucu yok.baskan.yonetım yok.bır tek dünyada 1 numara olan taraftarımız var.carsının onderlıgınde muhteşem destegı görünce belkı sasırır ıngılızler!

daniel amokachi
daniel amokachi - 5 yıl Önce

kartal gol gol gol :)

bülent
bülent - 5 yıl Önce

Umarim stad dolup tasar wenger lafini yutar o begenmedi takim 80bin kisi doldurursa nekadar büyük oldumuzu görür. Dik ve gururlu

ekrem
ekrem - 5 yıl Önce

sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik dimdik arsenale girecez şimdik (bu marşın aslı beşiktaşındır)

eda çağlaroğlu
eda çağlaroğlu - 5 yıl Önce

olcay- necip- serdar-
bunların yerine top oynicak adam bulun alman olursa daha iyi olur bakın takım nasıl oluyor şu saçma yabancı snırınıda kaldır sanki bizim topculardan bi bok olacakmış gibi