''Arena’ya Beşiktaş ismi ve Arması Konulsun'' kampanyası

Açılışının yapılmasına rağmen hala Beşiktaş ismi ve armasının Vodafone Arena’ya konulmamasına siyah beyazlı taraftarların tepkisi devam ediyor.

GÜNDEM 15.04.2016, 23:27 15.04.2016, 23:30
9614

 Kongre ve Divan üyesi Hürser Tekinoktay’ın change.org’da başlattığı kampanyaya Beşiktaşlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Tekinoktay kampanyayı şu ifadelerle başlattı:

“Tüzükler, yasalarca belirlenen işlerin nasıl yapılacağını gösterir, bakanlar kurulunca çıkarılır ve cumhurbaşkanının imzasından sonra Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girer Danıştay’ın denetimine tabidir ayrıca bir kurum ya da kuruluşun amaçlarını, görevlerini ve izleyeceği yol ve yöntemleri belirttikleri maddeler bütünüdür. Kanunların uygulanmasına ilişkin esasları gösterir. Her derneğin bir tüzüğünün olması gerek şarttır ve dernek tüzükleri uygulamak zorunda olduğu maddeleri içerir. Beşiktaş JK’nün de kanun gereği bir tüzüğü vardır. Ve bu Tüzük’ün 5/E maddesine göre BEŞİKTAŞ isim ve ARMASI stadın isminde olmalıdır. Size verdiğimiz yetki ve selahiyetlere istinaden kanunlara riayet ederek bir asırdır var olan Cumhuriyet tarihinden eski olan kulübümüzün haklarını koruyunuz.”


Kampanyayı desteklemek için tıklayın


https://www.change.org/p/be%C5%9Fikta%C5%9F-ismi-ve-armas%C4%B1-stad%C4%B1m%C4%B1za-konsun
KAYNAK:BEŞİKTAŞPOSTASI
Yorumlar (10)
kartal 5 yıl önce
stadin icine girince yaziyorya besiktas diye . ha besiktas vodafone ha vodafone olmus . ne fark edicek . ben aldigim veya alacagim paraya bakarim stadin heryerini reklam icin satabilirler gayette olumlu karsilarim . cokta romantik olmaya gerek yok .
Hulusi 5 yıl önce
Disaridan bakinca hic Besiktas stadina benzemiyor. Bjk ile alakali hicbirsey yok. Eee ormanin yapacagi isde bu kadar olur,hersey yarim, hersey eksik. Bos tribunlere oynayin birkac mac sonrada akliniz basiniza gelir!
Fatih 5 yıl önce
Ya artik birakin bunlari bu yonetimi cekemeyenler artik ne ile ugrasacagini sasirir oldu. Yok yiktilar yapamayacaklar. Yok batacak kulup uefaya gidemiyecegiz falan. Yonetim kapak ustune kapak yapti hala durmadan ugrasiyorsunuz. Su gunlerde sampiyonluga kosarken bu muhabbeti cikaranlar besiktasin menfaatini isteyen degil besiktasin dusmanidir. Artik birakin bi sampiyon olalim
Volkan Haktanır 5 yıl önce
Tabi ya baban ha olmuş Hans ha hasan farketmez gavatarlar sizi. ..
Bjk_%C3%B6zer 5 yıl önce
Arkadaşlar bu renklere birlikte gönül vermiş insanlar olarak çatıda veya stad koltuklarıyla yapılmış takımımızın logosunu görmek hakkımızdır
Vedat 5 yıl önce
Stadın içine girince büyüleeniyorsun zaten sen ne istiyorsan onu gör ben maça girdim öylesine büyülendimki sadece diyebildiğim tek şey helal olsun bu stadı yapana bırakın reklam işimide onlar yapsın bildikleri gibi
Kartal 5 yıl önce
Stad yapıldı ARTIK ;Gerekli gereksiz kılçıklar çıkar ,Fotoğraf çekilirken aradan kafa uzatan tipler bunlar. BEŞİKTAŞ arması stadda olacak zaten FO açıkladı, BEŞİKTAŞ JK kocaman stada gelirken yazıyor zaten. ver 150 milyon senin adın konsun..
hatice değil netice 5 yıl önce
neticede stadın ismi İnönü'dür. Bilmemne bey de dense barınak da dense taraftar her zaman " Burası İnönü Burdan Çıkış Yok." diye bağırır. Boş işler. Mesele gelen para. 10 sene Vodafone Arena olarak anlaşma yapışmış. Hiç zannetmem Vodafone bu maddeden vazgeçsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın