Arena'da ki kazayla ilgili ilk resmi açıklama

Vodafone Arena çatı iskeletinde ki çökmeyle ilgili resmi siteden açıklama yayınlandı.

Arena'da ki kazayla ilgili ilk resmi açıklama

Vodafone Arena inşaat sürecinde çatı montajında kullanılan iskelelerden birisinin çökmesi nedeniyle, görevli işçilerimizden İsmail Kaya ve İbrahim Soner Dündar, hafif şekilde yaralanmıştır. 
 
Acilen Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan işçilerimizin hayati tehlikesi bulunmamaktadır. 
 
İşçilerimizin çekilen MR sonuçlarına göre; birisinin kolunda kırık, diğerinin ise kalçasında kırık olduğu belirlenmiştir. 
 
Kulübümüz, işçilerimizin sağlığı ve tedavi süreçlerinin her aşamasında yanlarında olacaktır. 
 
İşçilerimize ve camiamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. 
 
Saygılarımızla, 
 
Beşiktaş JK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taner
Taner - 4 yıl Önce

Hafif yarali diyorsun. Adamcagizin kalcasi kirilmis daha ne olacak omur boyu sakatlik ve felc tehlikesi var. Gecmis olsun!

Mete
Mete - 4 yıl Önce

ACİL ŞIFALAR ... •taraftar Baskısı • yönetim Baskısı • medya Baskısı • FİKOnun yönetim dışı Baskısı • verilen tarih Baskısı...baskı Hata getirir... HAYAT,SAĞLIK HERŞEYDEN ÖNEMLIDIR,STAD BI ŞEKILDE ,BI TARIHDE AÇILACAK , AMA INŞALLAH KIMSENIN CANI YANMADAN...yönetim artık tarih vermekten vazgeçsin,...

burak lnd
burak lnd - 4 yıl Önce

bu insanlarin sigortasi yokmu ?

herhangi biri
herhangi biri - 4 yıl Önce

işçi arkadaşlara,kardeşlerimize acil şifalar,Allah beterinden korusun tüm çalışanları..ve;çalışma kurallarını hiçe sayan bir millet olarak..olay oldu mu her türlü saçma sorular,yorumlar yapılır,sigortası yok mu tarzı bu ne kadar basit,sığ,iş hayatını bilmeden sorulan bir sorudur?ayrıca kazaların büyüklüğüne göre oluşan yaralanmalara basit denebilir kalça kırığı tamamı ile çok büyük hayati ifadelerle tarif edilebilecek sakatlık değildir.yine de kişi kendi yada bir yakını yaşamadan bilemez,kişinin parmağı kanasa,burnu kanasa önemlidir.lütfen her çalışan her sektörde iş kurallarını öğrenip,yüzde yüz uygulayarak,aman bundan ne olur demeden çalışmayı öğrensin artık.

anti-kürt
anti-kürt - 4 yıl Önce

insanların sigortası var diye kulüp yardım etmiyecek mi?

Yener
Yener - 4 yıl Önce

Yahu sen kimsin de bize yani Buyuk Besiktas Taraftarinin uzulerek yaptigi yorumlara tek tek cevap yazmissin. isguzarligi birak biz neyin ne oldugunu biliyoruz. Senin bir got yalayici,ezik fikretci oldugunu bildigimiz gibi. Alin baskaninizida defolup gidin su Besiktas kulubunden. 3 senedir herturlu ugursuzluk geldi kulubun basina,yeter artik,gidinde hersey duzelsin be!

Hükümdar
Hükümdar - 4 yıl Önce

Beşiktaş'tan olumsuz haber oldumu bu kişiliksiz medya hertarafta ilk haber yapıyor Galatasarayın stadı yapılırken kaç işçi öldü geçiştirerek haber yapıyorlardı saygısız ikiyüzlü medya.

Hükümdar
Hükümdar - 4 yıl Önce

Beşiktaş'tan olumsuz haber oldumu bu kişiliksiz medya hertarafta ilk haber yapıyor Galatasarayın stadı yapılırken kaç işçi öldü geçiştirerek haber yapıyorlardı saygısız ikiyüzlü medya.