Arena'da güvenliği artırma çalışmaları başladı

Üç hafta önce meydana gelen kaza sonrası Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın talepleri doğrultusunda inşaatı durdurulan Vodafone Arena'da güvenliği artırıcı çalışmalar yapılıyor.

Arena'da güvenliği artırma çalışmaları başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerince vurulan mühür sökülerek 100 kişilik ekiple güvenlik çalışmalarına başlandığı kulüp tarafından açıklandı.
Beşiktaş Kulübü tarafından konu ile ilgili olarak yapılan açıklama şu şekilde:

"Vodafone Arena inşaatında, iş güvenliğinin artırılması konusunda çalışmalara başlandı. Stadımızda bugün mühür sökülerek, 100 kişilik bir ekip ve kulüp yetkililerimizle birlikte çalışmalar yapılmaktadır."

Stat inşaatına Perşembe sabahı yeniden start verilecek

Güvenliği artırıcı çalışmaların 2 gün süreceği ve stadın inşaatına Perşembe sabahı yeniden start verileceği öğrenildi.

DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hulusi
Hulusi - 4 yıl Önce

Stadmi? Hangisi stad,su resimde gorulen kafesmi? Lan bu cagda 41 bin kisilik stadmi kaldi. Fener stadi buyutuyor 60 bine cikariyor. Bursanin yeni stadi 45 bin kisilik,Trabzonunda oyle. Burasi Turkiyenin en ufak mac alani heralde!

babakartal
babakartal - 4 yıl Önce

41.903 Beşiktaşlı yeter de artar koçum sen merak etme fb ve cincon taraftarı çekirdek yer takım kötüyse maça bile gelmez.adamlar uefa kupasını kazandılar samiyende 4 bin ortalamaya sezon tamamladılar.fb taraftarını hiç saymıyorum transfer olmasa bilet bile almazlar adım gibi eminim.sen git kombine al ürün al gerisini merak etme..Beşiktaş taraftarı o statta herkesi gömer çimlere..çok az takım çıkar o stattan..

opare daniel
opare daniel - 4 yıl Önce

30000 kişilk stadda herkesi deviren rakipleri cehennme çeviren desibel rekorlar kıran biz değilmiydik 42000 kişiyle bu satddan hiç bir rakip çıkamaz

emiliano
emiliano - 4 yıl Önce

Önemli olan sayısı değil işlevi.her maç ful cekmeyecek stad 30 bin ortalama ile oynadıgımızı sayarsan ambiyans hep iyi olacaktır.Derbilerde ve büyük maçlarda sadece 5 10 bin ekstra kapasiteye daha ihtiyaç olur sadece.Oda yılda 5 6 maç eder.merak etme senin düşündüğünü bu işi yönetenlerde düşünüyo

Akynk
Akynk - 4 yıl Önce

HULUSİ malı buraya en fazla bu kadar kapasiteli ruhsat veriliyor,sen istedin diye yasalara karşımı gelinsin.

huseyn53
huseyn53 - 4 yıl Önce

hulusi malı . izin bu şekilde verildi. bizde 60 bin lik yapmayı bilirdik. 42 binin üzerine çıkılmama şartı koyulduğu için yapıldı. he sen diğer renklilerden örnek veriyorsunya siktir git orada maç seyret

şşşşşşşşşşş
şşşşşşşşşşş - 4 yıl Önce

bizim konya stadı42.000 kişilik yeminle söylüyom avrupada yok böyle bir mabed. sanki minare tepesinden maç seyrediyorsun gibi...herşey harika.

Coni
Coni - 4 yıl Önce

Ormanin 3 senedir uyutup kandirdigi butun keriz aptal herifler burada yine yorum yapiyor, stad 2. Lig takimina yakisacak bir staddir. Diger salaga soyluyorum. Her derbide 5-6 bin degil en az 15-20 bin taraftarimiz disarida kalacak!