Arapların gözü Babel'de

Beşiktaş'taki durumu henüz netleşmeyen Ryan Babel'i Suudi Arabistan kulüplerinden Al Hilal Riyadh ve Al Nassr'ın transfer etmek istediği öğrenildi. Arap kulüplerinin Siyah-Beyazlı kulübün kapısını çalması bekleniyor. Başkan Orman'ın da cazip bir rakama Ryan Babel'i satmaya sıcak baktığı belirlendi.

GÜNDEM 07.01.2019, 11:20 09.01.2019, 11:47
1016

Beşiktaş transfer için yıldız isimlere yönelirken bir yandan da takımdaki oyuncular için teklifler yağıyor... Siyah-Beyazlı takımla olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Babel için Suudi Arabistan kulüplerinin sıraya girdiği öğrenildi. Al Hilal Riyadh ve Al Nassr'ın Ryan Babel'i çok istediği öne sürüldü.

AL HİLAL RİYADH ÖN SIRADA

Suudi Arabistan takımlarından Al Hilal Riyadh'ın 3 kulüp içinde en istekli kulüp olduğu öğrenilirken Babel için bu hafta Beşiktaş'ın kapısını çalmaya hazırlandığı ve gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GÜNEŞ'İN DE FİKRİ ALINACAK

Beşiktaş Yönetimi'nin Babel için yapılan teklifleri masaya yatıracağı ardından kararını vereceği öğrenildi. Ancak yönetimin Ryan Babel'in transferinde Güneş'in de fikrini alarak hareket edeceği ortaya çıktı.

BABEL GİTMEYE SICAK BAKIYOR

Ryan Babel'in Suudi Arabistan kulüplerinin kendisiyle ilgilendiğinden haberi olduğunu öğrendiği belirlendi. Babel'in iyi bir rakam halinde Suudi Arabistan'a gitmeye sıcak baktığı öne sürüldü.

Takvim

Yorumlar (0)