Ara transfer döneminde

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Başkanı Fikret Orman bir dizi açılış dolayısıyla Zonguldak'ın Ereğli ilçesine geldi. Ereğli'deki Beşiktaş Taraftarlar Derneği yönetimi ve üyeleri tarafından karşılanan Fikret Orman, stat çalışmalarının...

GÜNDEM 14.11.2015, 15:00 14.11.2015, 15:05
1759

 Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Başkanı Fikret Orman bir dizi açılış dolayısıyla Zonguldak'ın Ereğli ilçesine geldi. Ereğli'deki Beşiktaş Taraftarlar Derneği yönetimi ve üyeleri tarafından karşılanan Fikret Orman, stat çalışmalarının sona yaklaşılmasından dolayı heyecanlı olduklarını söyledi. Başkan Orman, ayrıca Beşiktaş Üniversitesi’nin kurulduğunu ve bir ilke imza attıkları için mutlu olduklarını kaydetti.

Öğle saatlerinde Ereğli'ye gelen ve Ereğli Beşiktaş Derneği yönetimi ve taraftarları tarafından karşılanan Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, toplantı salonunda kendisini karşılayan taraftarları selamladı. Fikret Orman kahvaltı öncesinde yanına gelen 5 yaşındaki Arda Yiğit Önder isimli minik taraftarın tezahüratını dinleyip alkışladı.

Başkan Orman, basın mensuplarının sorularını cevapladı. Yapımı devam eden ve çalışmalarda sona yaklaşılan Vodafone Arena'nın çatısının kaldırılmasının kendilerini heyecanlandırdığını da kaydeden Başkan Orman, "Yavaş yavaş sona geliyoruz. Bende, en çok emek sarf eden birisi olarak çok büyük bir sabırsızlık var. Birazcıkta artık bıkkınlıkta başladı. Bir an evvel bitirmek istiyoruz. Taraftarlarımızın mutlu olması bizim o harcadığımız emeklerin hepsini ortadan kaldırıyor. İnşallah şuraya bir an evvel dönelim. Şu kupayı da orada alalım istiyoruz." dedi.

"BEŞİKTAŞ BÜYÜK CAMİA, BAKMAYIN BAZEN DIŞARIDAN DEDİKODU YAPILIYOR"
Beşiktaş eski başkanlarından Serdar Bilgili tarafından düzenlenen yemeğe katılan Fikret Orman, Beşiktaş'ın büyük bir camia olduğunu ve bazen dışarıdan dedikodular yapıldığını söyledi. Başkan Orman, konuşmasına şöyle devam etti:

"Beşiktaş büyük bir camia. Bakmayın bazen dışarıdan dedikodular yapılır. Benim camia başkanı olarak görevim herkesi kucaklamak, herkese aynı mesafedeyim. O günde sayın Serdar (Bilgili) başkanımız bir yemek verdi. Biz de 'tabi ki katılırız' dedik. Çok güzel bir ortam vardı. Eski yöneticilerimizi gördük, sohbet ettik, hoştu yani. Her şey yolundaydı. İnşallah bu birlik beraberliğimiz devam eder."

Ara transfer döneminde takıma takviye yapılıp yapılmayacağı sorusuna ise "Beşiktaş'ta transfer çalışması hep devam eder. Biz ara transfer ya da sezon sonu hep devam ederek çalışıyoruz. Devamlı maç izliyoruz. Skavut ekibimiz dönem dönem böyle her kes yoğun mücadele içerisinde. Olabilir." diyerek yanıt verdi.

"BEŞİKTAŞ İLKLERİN KULÜBÜ, ÜNİVERSİTE KURULDU, MUTLUYUZ"
Beşiktaş kulübünün Türkiye'de her zaman ilklere imza attığını ve Beşiktaş Üniversite'sini kurarak bir ilke imza attığını söyleyen Başkan Fikret Orman bundan dolayı da mutlu olduklarını kaydetti.

Orman üniversite ile ilgili yaptığı açıklamasında, "Yerle ilgili bir şeyimiz var. Üniversite kuruldu. Artık yere ve inşaat faaliyetlerine başlayacağız. Önümüzdeki günlerde sayın Cumhurbaşkanımız (Recep Tayyip Erdoğan) ile görüşürsek, desteğine ihtiyacımız olacak. Beşiktaş hep ilklerin kulübü. Biz hep ilkleri yapıyoruz. İşimiz bu, onun içinde mutluyuz." dedi.

CİHAN
Yorumlar (2)
Yamakasi 5 yıl önce
Ne ilki, ilkini Fenerbahçe yaptı, bu kadar da yalancı olunmaz, sen kimi kandırıyosun.
Mustafa 5 yıl önce
Yalancılıkta Rte'nin izinden gidiyo işte.