Antrenmanda Seba'yı andılar!

Dün akşam vefat eden Beşiktaş Kulübü onursal başkanı Süleyman Seba için, Fenerbahçe ve Galatasaray futbol takımları bu sabah gerçekleştirilen antrenman öncesinde saygı duruşunda bulundu.

GÜNDEM 14.08.2014, 11:44
1129
Antrenmanda Seba'yı andılar!

Antrenman öncesi Süleyman Seba için saygı duruşu... Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaraylı futbolcular sabah gerçekleştirilen antrenman öncesinde efsane başkanı unutmadı...

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan saygı duruşu ve anma törenine; Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik heyet, futbolcular ve tüm tesis çalışanları katıldı.

Onursal Başkan Süleyman Seba için bir dakikalık saygı duruşunda bulunmasının ardından İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, futbolculara Süleyman Seba'nın kişiliği ve kulübe yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Fenerbahçe, Can Bartu Tesisleri’nde bugün saat 10.00’da başlayan antrenman öncesinde saha ortasında toplanan tüm futbolcular, teknik ve idari ekip Süleyman Seba için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu.

Galatasaray da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde saat 10:00'da başlayan antrenman öncesi tüm futbolcular ve teknik ekip 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu.

KAYNAK : NTVSPOR

Yorumlar (2)
onur topuz 6 yıl önce
Bizler sahada ezeli rakipleriz fakat göz göze geldiğimizde selam sabah vericegımız dostlarımız var ölüm denen şeyin olduğunu unutmayalım arkadaşlar kavgalar bitsin 2 büyük takım süleyman seba gibi bir başkan gördü ve ne kadar büyük olduğunu herkes biliyor unutmayın unutturmayın Büyük Beşiktaş taraftarı olarak
bülent cankaan 6 yıl önce
Umarim sizlerde arsenal e karsi bu yas imizi unuturursunuz ve süleyman baba icin zafere kosarsiniz