Ancak bunun rahatlığına kapılmıyoruz

Siyah-Beyazlı takımın deneyimli oyuncusu Mustafa Pektemek, geçen sezon kaçırdıkları şampiyonluğa bu kez ulaşacaklarını söyledi.

 Son 8 haftaya lider girmelerinin önemine vurgu yapan başarılı forvet, “Zirvede olmak tabii ki güven veriyor. Ancak bunun rahatlığına kapılmıyoruz. Çünkü lig daha bitmedi. Esas mutluluğu sezon sonunda yaşacağız. Önümüzdeki karşılaşmaların hepsini kazanmak istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 06:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Balkır
Balkır - 2 yıl Önce

Mustafa Pektemek bu takımın parasını gaspeden bir hırsızdır. O kadar para alıp takıma fayda sağlayamayan bir acizdir. Zerre kadar haysiyeti olsaydı takımdan ayrılır ya da parasının bir kısmını iade ederdi.

Ne Alaka!
Ne Alaka! - 2 yıl Önce

Ben hiç bir kulüpte bir oyuncunun oynamıyorum, benim takıma katkım pek olmuyor, arada bir bile bile sakatlanıyorum vb. gibi nedenle bana verilen paranın yarısını almıyorum deyip bu parayı alırsan takımımın parasını gasp etmiş olur hırsızlık yapmış olurum diyeceğini sanmıyorum. Bu saçma olur böyle düşünmek de mantıksız,alakasız, saçma olur. Ha takım olarak bütçeyi küçültmeye gidersin ekonomik durumlardan dolayı onun uygulanış tarzı da farklı olur.