Aly Cissokho Kartal’a ‘düştü’

Beşiktaş önümüzdeki sezon için yurt dışında da stoper arayışlarını sürdürüyor..

GÜNDEM 25.04.2016, 09:25 25.04.2016, 09:26
851

 Gündemdeki isimlerden biri de Aly Cissokho. Premier Lig'de küme düşen Aston Villa'dan ayrılmak isteyen Fransız oyuncu bir süredir Kartal'ın radarında. Siyah-beyazlıların gelecek sezon büyük ihtimalle Devler Ligi'nde oynayacak olması Cissokho'nun ilgisini çekiyor. 1.5 milyon euro'luk bütçe ayrıldı.


FOTOMAÇ

Yorumlar (4)
maf 4 yıl önce
Böyle adamları ala ala satıyorsunuz şampiyonluğu. Devre arasında bir tane iyi stoper bir tane iyi kaleci alsaydınız şimdi şampiyonluk turu atıyorduk. YAZIK!!!
karakartal 4 yıl önce
bu para bence fazla şöyle 2000-3000 yuro yeter adamı izledim adam çok iyi kanadalı holit ile o kanadı mükemmel çalıştırırlar bunlar iyi adamlar beşiktaş yönetimine yaramazlar bu yönetime olcayla ismail fazla bile onlara 1750000 yuro verirler onlarda her sene şampiyonluğu tepsiyle rakiplere verirler böylece sözleşmelerini uzattırırlar ulan bu parayla aly çorabını bile alamazsınız böyle başa böyle tarak
transferci geldi 4 yıl önce
hep alıyoruz zaten ama transfer dönemi açılınca tırt! çok değil kalite 1 kaleci ve stoper (hadi alamadın ersanı satma!) alsaydık şimdiye şampiyonluk turunu atmıştık!
ahmet 4 yıl önce
kazma bi defans daha....Mevcutlar gibi