Alnımız ak, başımız dik

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, mağlup oldukları Kasımpaşa mücadelesini değerlendirdi.

GÜNDEM 04.04.2016, 22:36 04.04.2016, 23:00
1935

 Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında Kasımpaşa’ya 2-1 yenilen Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş, açıklamalarda bulundu.

Güneş’in demeçleri şöyle;
“Milli maç sonrasında ilk maçımızdı. Kalan 8 maçımıza iyi başlamak istiyorduk. Yediğimiz ilk gol bize olumsuz etki yaptı. Attığımız golden hemen sonra gol yemek bize kötü yansıdı. İkinci yarının başında yediğimiz gol, oyunun dikkatini dağıttı. Oyunun temposunu arttırdık. Pozisyonlar bulup, rakibe de pozisyonlar verdik. 3 puanı kaybettik, üzgünüz ama bu bir yarış. Oyunumuzu eleştirip yolumuza bakmalıyız. Kazansaydık da lig devam edecekti.
Kazanmak moral açısından avantaj olacaktı ancak kaybettik diye teslim olacak değiliz. Buraya emek vererek geldik. Bundan sonra da emek vereceğiz. Teslim olan değil savaşan takım olacağız. Bizim başımız dik, alnımız ak.
Biz her maçta güzel futbol oynayıp, kazanmak için çıkıyoruz. Yeni stada gönül isterdi ki bu maçı kazanarak gidelim…”
Yorumlar (4)
RAMBO 5 yıl önce
Başımız dik alnımız ak mı?
Beyefendi, bu hafta oynayacağın Bursa'nın 4 attığı takıma yenilmişsin, hala başın dik alnın açık öylemi?
Eminim Banka hesabınız da bayağı dik'dir!.. Beşiktaş sağ olsun.
Beşiktaş taraftarı da kahrolsun değil mi?
kartal 5 yıl önce
hocaaa bugün ki yenilgi senin eserin takım doğru düzgün pozisyona giremedi nerde tıkır tıkır top oynayan takım nerde bu akşamki takım kendi ayağımıza sokuyoruz.
kartal 5 yıl önce
Hocam kandirmayalim kendimizi bu iş yattı şampiyonluk hayal şampiyonluk sahada savaşanların işi bizim değil. Yine rakipten korkmussunuz.
BJK 5 yıl önce
Fb yine puan kaybediciktir sikinti yok. Top oynamayi bilmiyorlar zaten. Bundan sonra kolay mac yok en ufak bir puan kaybi ayaklarini kaydirir. Enseda boza pisiririz.