Almeida'ya Şok Yanıt! 'İlgilenmiyoruz...'

Hugo Almeida'yı menajeri Çizme'ye götürmek istedi ancak ilk girişimleri sonuç vermedi.

GÜNDEM 08.09.2014, 12:51
7229
Almeida'ya Şok Yanıt! 'İlgilenmiyoruz...'

Beşiktaş'la yollarını ayırdıktan sonra yeni bir takımla anlaşamayan Hugo Almeida'ya İtalya'dan 'ret' yanıtı geldi.

Oyuncunun menajeri tarafından Serie A ekiplerinden Fiorentina'ya önerildiğini açıklayan gazeteci Gianluca Di Marzio, "Fio, 'Teşekkürler ama ilgilenmiyoruz.' yanıtını verdi. Şu anda kendisine Katar ve Çin'den gelen teklifleri bekliyor" şeklinde konuştu.

İtalyan basını adı QPR'la da anılan 30 yaşındaki forvet için menajerinin Udinese ve Bari'yle de masaya oturduğu ancak yüksek maaşı nedeniyle anlaşma ortamının şimdilik uzak olduğunu ifade etti.

Yorumlar (4)
black eagle @ black see 6 yıl önce
Ne yıldız be ! Oynayacak takım bulamıyor... En çok neye üzülüyorum biliyor musunuz ? Geçen sene BİLİÇ bu adama sabredeceğiz diye MUSTAFA'yı yedek bıraktı ya... Olan bizim Şampiyonluğa oldu, renkliler sevindi biz kendimizi avuttuk !!!
bilal karadaş 6 yıl önce
nedense gidenler beşiktaşımı arar oluyolar bobo da böyleydi yok fransa yok ingiltere yok falan yok filan sonrası malum rize elazıg gibi takıma imza atarsa şaşırmam
Nobre, Bobo 6 yıl önce
Quaresma, Fernandes, Almeida, Ferrari, Nihat hepsi piyasasının üzerinde maaş aldı. Sonra kariyerleri nasıl devam etti gördük. Beşiktaş hem kendine hem onlara yazık etti. Şimdi maaş dengesi daha iyi götürülüyor.
almeida 6 yıl önce
bırakın artık bu adamı haber yapmayı emekli olsun yatsın evde