Almeida'dan G.Saray Açıklaması

Galatasaray'a transferi son günlerde sıkça konuşulan Hugo Almeida, transferi hakkında konuştu.

Almeida'dan G.Saray Açıklaması

Hugo Almeida'nın açıklamaları;

 

"Galatasaray'la anlaştın mı?" sorusuna yanıt verirken, "Bir şey söyleyemem, bu konuda konuşmayacağım menajerim Ümit'e sormanız lazım. Şu an formasını giymediğim bir kulüp hakkında net bir şey söylemem doğru olmaz. Elbette Galatasaray büyük bir kulüp ama şu anda hiçbir şey netleşmeden konuşmak doğru değil. Ancak Galatasaray büyük bir projeye sahip olan bir takım" dedi.

Prandelli'nin büyük bir antrenör olduğunu ifade eden Portekizli oyuncu, Galatasaray'a transferi konusunda Didier Drogba ile bir konuşması olmadığını söyledi.
 
'Drogba büyük bir oyuncu ve büyük bir arkadaş'

Drogba ile her hangi bir konuşmasının oladığını dile getiren Portekizli futbolcu Almeida, "Drogba benim hakkımda güzel sözler söylemişse buna çok mutlu olurum. Benim hakkımda konuşması onur verici. Büyük bir futbolcu ve büyük bir arkadaş benim hakkımda konuşması da beni mutlu etti" dedi.

Basında yer alan haberlerde, Drogba'nın bir açıklamada bulunarak "Almeida ile görüştüm. Galatasaray ile anlaştığını söyledi" dediği iddia edilmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Black-KARTAL
Black-KARTAL - 5 yıl Önce

hala etegimizde dolasip duruyor bu it

hayrullah
hayrullah - 5 yıl Önce

zavallı

thec
thec - 5 yıl Önce

biz alsak bjk'de bilmem kaçıncı gs'li diye haber yapılır. gs alınca cincon almeida'yı kaptı yazacaklar. inşallah alırlar da güleriz biraz.
(not: "SENDE YORUM YAP" değil "SEN DE YORUM YAP")

seyit tan
seyit tan - 5 yıl Önce

umarım gs alırda biraz da onların seyircisi kanser olsun yeter onlar hep bize gülüyorlardı şimdi sıra bizde biz onlara güleceğiz kalas almeda

umut can cabadan
umut can cabadan - 5 yıl Önce

alsınlar ama bizim ortasahamız gs kadar kuvvetli değil almeida daha iyi pas alacaktır ama sürekli sakat olduğu için senede yine aynı ortalamayı tutturur daha fazla atamaz

thec
thec - 5 yıl Önce

simao, fernandes, guti, quaresma

fdas
fdas - 5 yıl Önce

dff

simo
simo - 5 yıl Önce

yesss