“Alın teri ve emek var”

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak, ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğu ilan ettikleri Osmanlıspor maçının ardından basın mensuplarına konuştular.

GÜNDEM 15.05.2016, 22:54 15.05.2016, 22:55
446
“Alın teri ve emek var”

 İlk olarak konuşan Ahmet Nur Çebi, “Çok konuşmak yerine, çok hoplayıp zıplamak istiyorum ama olmuyor tabi (gülerek) dedi.

Hakkı oldukları şampiyonluğu elde ettiklerini dile getiren Çebi, şunları söyledi;
“İnanın çok emek ve alın teri var. Evsiz barksız sağda solda başka statlarda depla

smanda gibi oynayarak bu kupayı aldık. Başakşehir’e de teşekkür etmek istiyorum, stadını vererek zor günlerimizde yanımızda oldu. Yönetici arkadaşlarıma, teknik ekibe, futbolculara da ama en önemlisi taraftarımıza teşekkür etmek istiyorum. Şampiyonluk bizim hakkımızdı. Hayırlı olsun.”
Çebi son olarak, “Seneye yapacak çok işimiz var. İnşallah seneye 3. yıldızı takarız” ifadelerini kullandı.
METİN ALBAYRAK: “BU ŞAMPİYONLUĞU SONUNA KADAR HAK ETTİK”
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak ise, “Çok güzel bir akşam yaşıyoruz. Biz bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettik. Biz yönetime geldiğimizden bu yana büyük hizmetler verdik. İşimizi gücümüzü bırakarak, gece gündüz Beşiktaş için çalıştık. Şenol Güneş’e de ayrıca çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Aybayrak ayrıca, “Futbolcularımızın da alınlarından öpüyorum. Bizi dışarıdan destekleyen vefakar taraftarımıza da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Yorumlar (4)
necsoy 5 yıl önce
kutlu olsun tüm camiaya!!!!

ancak stadda 50.000 seyirci var...millet sıkış tepiş...üstüste..yine de 38.000 çıkıyor..beleşçi,torpilli dönemi yeniden mi hortladı acaba???
necsoy 5 yıl önce
evet..bizim aklımız karaborsacılığa,kulüp sırtından geçinmeye,bedavacılığa,şakşakçılığa,destek vermeden beleşe konup sonra camianın sahibi kesilmeye ermez..sen ve senin gibi asalakların aklı ermeye devam etsin..ben öğrenciyken bedava maça girmedim..girene de haram,zıkkım olsun...!!!
Selmi 5 yıl önce
Sizin akliniz ermez evladim.tabiki icerde 50 bin seyirci olacak boyle onemli macta 41 bin seyirci olurmu.bir sekilde 50 de olur 55 de olur.nasil anlarsan anla.passolig aldi diye tribunleri bir suru salak herifemi birakacaklardi?
BEŞİKTAŞK 5 yıl önce
O nasıl bi iş anlamak münkün değil bütün biletler satılmış hatta karaborsaya düşmüş ama yazan 38 000 kişi ?????