Ali Ece: Hastalığın nedenleri yönetim ve teknik heyet

Hikmet Karaman, Beşiktaş’ın içinde bulunduğu durumu iyi analiz etmiş. Atiba’ya baskı planı 30-45 arası hariç tuttu. Varela’yı Adriano’yu çıkarmamakla görevlendirmek de teorik açıdan doğruydu.

GÜNDEM 03.03.2019, 11:03 04.03.2019, 12:57
340

Hikmet Karaman, Beşiktaş’ın içinde bulunduğu durumu iyi analiz etmiş. Atiba’ya baskı planı 30-45 arası hariç tuttu. Varela’yı Adriano’yu çıkarmamakla görevlendirmek de teorik açıdan doğruydu. Ancak Atiba ve Adriano formsuz bile olsalar ligimiz ölçeğinde usta oyuncular. 12’de Adriano ilk ileri çıktığında Beşiktaş ilk net gol pozisyonunu buldu. Atiba ise ilk yarının tek golünde kornerde kendisini çok iyi unutturdu.

Kadrodan çıkarılan Cherry’den sonra Mensah da sakatlanıp çıkınca golü yiyen Kayseri’de Karaman’ın A planı suya düştü. İkinci yarıda Karaman başka plan yapınca uzun süredir B planı olmayan Beşiktaş’ın ustaları yoruldu, takımı biraz olsun gençleştiren Dorukhan çıkınca onun kattığı dinamizm yerini hatalar zincirine bıraktı. Medel kafaya yükselemeyince Kravets süper bir kafa golü attı. Atiba kaptırıp gol yedirince Beşiktaş adeta sezonu kapattı. Bir puan kazanmadı iki puan kaybetti.

Gecenin sorusu

Üç ay sonra takımdan ayrılacağı açıklanan Şenol hoca ile bir dahaki sezonun takımını planlamak kötü fikir değil mi?

Maçın starı

Hikmet Karaman önce Chery’siz sonra Mensah’sız olmasına rağmen maçı çevirmek için her türlü doğru hamleyi yaptı.

Maçın olayı

Beşiktaş'ta oyuncuların derbideki bipolar kolektif bozukluk hastalığına devam etmesi ve yine birbiriyle alakasız iki 45 dakika oynaması. Bu iyileşmeyen hastalığın nedenleri yönetim ve teknik heyet.

Kısa mesaj

Türkiye Milli Takımı hepimizin başının tacı. Lakin Beşiktaş, onu yönetenlerin bu kadar boşlayacağı kadar önemsiz olmamalı.

Ali Ece / Fanatik

Yorumlar (1)
Sahin 2 yıl önce
Fikret baskan Yeni bir hoca getir oyuncular sucu yok suclu senol hoca. Adam bjk bittirdi halen destek veriyorsun. Sana destek veriyorum senol gunes kendini yakma. Bjk yedekleri fener yenme yener bjk yedekleri kayser yenme yener di. Senol gunes dunya 3 olmadi Yalan Haber yapma turkiye 11 oldu paunlama da. Hollanda 3 oldu senol gunes ragmen turkiye o kadar iyi oynadi. Senol gunes ragmen bjk 2 sampiyonluk Aldi. Senol gunes degil samet aybaba basarsi senol hoca degil yonetimin basarsi vardi. Senol gunes firsatci bjk hazir takima oturdu ve takimi bozdu. Arastirin senol gunes 3 degil 11 oldu Yalan Haber yapan media paunlama unutu. Senol gunes yola hoca halen 2 ve sampiyon ola biliriz senol gunes kalirsa sampiyonluk bos ver 3 bile olamasin baskan. Yenildiniz maclara bak. Son 2 hafta yapti hatalar 1 tane suclu oyuncu yok yanis taktik ve bjk bittirmis bir hoca var. Tff ver gitsin Yeni bir hoca yada samet aybaba olmadi sergen getir baskan. Mustafa denizli bilic olmaz bunlar firsatci samet ayba sergen gerisi bjk sampiyon yapamaz. Fikret baskan Sana olan destek bitti hata yapa bilirsin de bjk bu kadar basi bos birakman bjk sonuna getirdi. Seni seviyoruz aklini basina al lutfen Sen bjk baskanisin. Samet aybaba feda dedik bu sever Sefa de.