Albayrak:Bundan sonra konuşmaya karar verdik

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, "Bundan sonra konuşmaya karar verdik, her şekilde konuşacağız." dedi.

Albayrak:Bundan sonra konuşmaya karar verdik

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe derbisinde yaşananlara değinen Albayrak, "Mağlup olduğumuz, hakkımızın yendiği dönemlerde bile Beşiktaş olarak elimizden geldiğince nazik olmaya çalıştık. Rizespor maçında 3 penaltımız verilmemesine rağmen kötü oynadığımız için sustuk. Fenerbahçe maçıyla ilgili de bu maç herkesin gözü önünde oynandı. Türk futbolununn geri dönmesini sitiyorsak bizlerin söylemlerinin pozitif olması gerekmektedir. Ancak bazı takımların, bazı yöneticilerinin bu doğrultuda söylemlerinin olmadığını görmekteyiz. Mete Vardar arkadaşımız, tek temsilcinin raporuna dayanarak hak mahrumiyeti cezası verildi. Tahkim'e başvurduk. Bu savunmayı bile bize çok gördüler. Eğer kurullar eşit ve adaletli bir şekilde yönetilecekse, o kişinin savunma hakkı çok görülüyorsa biz susmayacağız. Başkanımız tarz değiştirdim derken bunu söylemek istedi. Bundan sonra konuşmaya karar verdik, her şekilde konuşacağız." şeklinde konuştu.

 
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
bossBesiktasss
bossBesiktasss - 4 yıl Önce

BOS KONUSMAYIN SINAN ENGINI GETIRIN...

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

hadi yaaa gerçekten mi?siz önce sağ bek sonra sol bek alın sonra bir de mümkünse bizim iğrenç ligimizi bilen karşı tarafın ne yapacağını ne çakallık hesapladığını önceden gören bir teknik yardımcı alın..sonra ne halt ederseniz edin.

thec
thec - 4 yıl Önce

gücünüz olsaydı zaten konuşmanıza hiç gerek kalmazdı. Basına açıklama yapmaktan öteye gidemezsen bunun adı sadece ağlamak olur.

Veli
Veli - 4 yıl Önce

Siz konussaniz ne olacak? Ne etkiniz, ne gucunuz var? Kim tanir sizi! Adam yoklugunda yonetici oldunuz. Yazik oldu besiktas kulubune sizlerin elinde!

beşiktaş
beşiktaş - 4 yıl Önce

konuşamayan adamı basın sözcüsü yapmışlar.. kimse ciddiye almıyor..

Muharrem Yılmaz
Muharrem Yılmaz - 4 yıl Önce

Konuşmanız net, kesin ve etkili olmalı

onur
onur - 4 yıl Önce

sizden bişe olmaz, yalandan çabalamayın.

burak lnd
burak lnd - 4 yıl Önce

sizden bi sik olmaz