Albayrak: Amentü değil, değişebilir

Metin Albayrak, “Federasyonun açıklaması amentü değil, değişebilir” ifadelerini kullandı.

Albayrak: Amentü değil, değişebilir

Beşiktaş Basın Sorumlusu Metin Albayrak, Siyah-Beyazlılar’ın önceki günkü Akhisar karşılaşmasının ardından stat açıklamasında bulunmuştu. Albayrak, Türkiye Kupası’nda yarın Adana Demir’le iç sahada oynayacakları mücadeleyi, Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda oynamak istediklerini belirtmiş ancak Türkiye Futbol Federasyonu’nu, sitesinde bu mücadelenin Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacağını duyurmuştu. Konuyla ilgili konuşan Metin Albayrak, “Federasyonun açıklaması amentü değil, değişebilir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nedim
Nedim - 4 yıl Önce

Koskoca besiktasin yoneticisine bak,yaziklar olsun bunlari secenlere. Orman Besiktas kulubunu Langa spor zannetti galiba.Bu taraftar bu yonetim yuzunden maclara gitmiyor. Oynayin 6 bin kisiye de akliniz basiniza gelsin.

Aklı Selim ol
Aklı Selim ol - 4 yıl Önce

Nedim bey neden sallıyorsun adamlar daha ne yapsın, diğerlerini de gördük, kulubü borç batağına soktular, uzaktan sallamak kolay..

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

nedim senin gibi beleşçi taraftar stada gelcene gelmeyin daha iyi bu takım 10 kişiyede oynasa kazanıyor vodafone arena açıldığında it kopuk değil gerçek taraftar dolduracak orayı hiç merak etmeyin

Akynk
Akynk - 4 yıl Önce

Geçen yıl gese maçında olimpiyata gelen taraftarı gördük,şampiyonluğumuza mal oldunuz.Uzak durun bu takımdan taraftar müsvetteleri...

st
st - 4 yıl Önce

nedim bi kaybol

hero
hero - 4 yıl Önce

Nedim;gökhan Törenin dediği gibi f.off

rakip bile olsa
rakip bile olsa - 4 yıl Önce

insan (nedim),eleştiri yaparken adil olmalı,doğru olmalı..Beşiktaş Takımı diğer taraftarlar için ve biz Beşiktaş'lılar için Beşiktaş'ımız çok temiz ve iyi takım gelecekte te en az 5 ila 6,7,8 sene oynayabilecek çok oyuncumuz var bugünden yarına çok şey değişebilir ama şuan görünüm bu ve rakipler bundan endişeli bu endişeli halleri de sürekli saldırı ile kendini gösteriyor.aslında temiz spor herkesin ortak fikri olsa rakipler de çok iyi biz de çok iyi ve spor da hiçbir zaman ulaşamadığımız ülkeler seviyesine gelebilsek ama maalesef ben iyi olayım başkası olmasın bizim insanımızın düşüncesi.

Sibel
Sibel - 4 yıl Önce

Takimin iyi gitmesine aldanmayin cidden yonetim cok pasif we aciz