Ahmet Nur Çebi PFDK'ya sevk edildi

TFF Hukuk Mişavirliği, disiplin sevklerini açıkladı. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle PFDK'ya sevkedildi.

GÜNDEM 18.02.2016, 17:06 18.02.2016, 17:07
4740
Çebi'nin basında, "Biz hem kadro hem de futbol olarak tartışmasız ligin en iyisiyiz. Eğer gerekirse hakemleri de yeneceğiz. Üzerimize hesap yapan ve oyunlar oynamaya kalkanlar varsa bunların da oyununu bozacaksınız" sözleri yer almıştı.
İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...
1- AMED SPORTİF FAALİYETLER Kulübü teknik sorumlusu HARUN KILIÇ'ın 17.02.2016 tarihinde oynanan BUCASPOR- AMED SPORTİF FAALİYETLER Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasındaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca 18.02.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,
AMED SPORTİF FAALİYETLER Kulübü kaleci antrenörü/antrenörü FARUK TÜRK'ün aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 18.02.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.
2- BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü İkinci Başkanı AHMET NUR ÇEBİ'nin medyada yer alan "sportmenliğe aykırı açıklamaları " nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.
Yorumlar (3)
Faruk 5 yıl önce
Adali Baskan,Besiktas Sampiyon!
Yalnizkartal 5 yıl önce
Niye spotmenlige aykiri olsun Ahmet Cebinin aciklamalari. Federasyondski lerin isinemi gelmiyor. Adam cikip ana avrat küfür etmediki dogrulari konustu. Rahmetli Kazim Kanat da hep böyle konusurdu cünkü Bjk ya yapilanlari gördükleri icin. Bu ülkedr bir sene GS bir sene FB sampiyon olursa bir problem yok. Onlar bizi 150 sene önce Istanbul liginden bile atmak istediler o ligde ilk biz var oldugumuz halde biri Ingilz biri Frsnsiz bozmasi cünkü alayi serefsiz kani bozullardan kurulmus bunlarin. Bizim aslimiz belli
Necip 5 yıl önce
Oohh, iyi olmus!