Ahmet Nur Çebi erken final diyor!

UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Olympiakos'u eleyerek adını bir süt tura yazdıran Beşiktaş, çeyrek finalde Fransız ekibi Olimpik Lyon'la eşleşti. Siyah Beyazlı ekibin ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, eşleşmeyi "Erken final olarak değerlendirdi.

GÜNDEM 17.03.2017, 17:30 18.03.2017, 19:09
767

- İşte Ahmet Nur Çebi'nin sözleri:

"Sonuçta bu da bir futbol. Lyon'u eleyip yolumuza devam etmek zorundayız. Ben kötümser değilim, Beşiktaş çok güçlü takım. En iyi iki takım karşılaştı. Beşiktaş, zevkli bir Lyon maçı seyredecek burada. Lyon da diyordur ki, "Çıka çıka Beşiktaş mı çıktı" Onlar da mutlu değil. Erken final.

Bu takım buraya çok kolay gelmedi. 5 senelik stratejinin ürünü. Son maçı sahamızda oynayacağız. Biliyorsunuz bizim 12. oyuncumuz taraftar, onlar halleder."

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak ise, "Manchester United çıkmadı. Demek ki onlarla finalde karşılaşacağız. İnanmış bir camia var. Haddimizi biliyoruz, ayaklarımız sağlam basıyor. Ligi de Avrupa'yı da beraber götürmek  istiyoruz. Ülkemizi iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Beşiktaş olarak herkesi güldürüyoruz. Biz kendimize çok güveniyoruz."

Yorumlar (0)